Kurtlar Vadisi Pusu 2015-2016 Sezonu Ne Zaman

Türk dizileri arasında en çok izlenen ve en çok takip edilen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hayranlarına müjdeli haber. 11’inci sezonuyla bir süredir ekranlarda olmayan Kurtlar Vadisi Pusu, Eylül ayı itibariyle Kanal D ekranlarında başlıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 2015-2016 Sezonu Ne Zaman
Kurtlar Vadisi Pusu 2015-2016 Sezonu Ne Zaman

Ancak her sezonda olduğu gibi yine yeni sezonda bazı isimler Kurtlar Vadisi Pusu’ya veda edecek. Yeni sezonda ise bazı oyuncular diziye dahil olacak. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin kadrosuna dahil olacak oyunculardan birisi de Defne Samyeli olacak. Ünlü haber spikeri ve dizi oyuncusu Samyeli, yeni sezonda diziye dahil olmak için hazır bekliyor.

Peki Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlıyor, Kurtlar vadisi pusu hangi kanalda,Kurtlar vadisi pusu saat kaçta ve kurtlar vadisi pusu hangi gün başlayacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 11. yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Daha önce çıkan bazı haberlerde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin kanal değiştireceği, izleyicinin Kanal D’den rahatsız olduğu yönünde haberler çıkmıştı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon yayın hakları anlaşmaları yeniden Kanal D ile  yapıldı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kanal D ekranlarında geçen yıl 18 eylül 2014 perşembe günü yayın hayatına başlamıştı. Çok önemli bir değişiklik olamazsa Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 2015 2016 yeni sezonuna yine eylül ayının ikinci haftası olan 17 Eylül 2015 perşembe günü başlayacaktır; ancak şuanda açıklanmış kesin bir tarih bulunmamaktadır

 

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Değişen Oyuncu Kadrosu Gelen Giden Oyuncular


Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Değişen Oyuncu Kadrosu Gelen Giden Oyuncular Her sezon olduğu gibi bu sezonda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yaprak dökümü yaşandı. O kadar çok oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrıldı ki biz bile ayrılanları diziye katılanları takip etmekte zorlandık. Kurtlar Vadisi Pusu sezon finali öncesi Polat Alemdar hem annesini hem de babasını kaybetmişti. Bu kayıpların ardından bir büyük kayıpta daha önce diziden ayrılacağı açıklanan Çiğdem Batur’dan geldi. Yeni sezonda sadece kayıplar mı var? Kurlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonunda bir efsanenin daha diziye geri dönmesi an meselesi.

 

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Ayrılan Diziden Giden Oyuncular

 

Çiğdem Batur(Savcı Leyla): Sezon finalinde gemide yaşanan patlama sonucu Polat’ın eşi Leyla ölerek dizimizden ayrılmıştır.

Orhan Edip(Tilki Andrei): Kurtlar Vadisi Pusu 263. bölüm sezon finalinde Polat Alemdar koca bir sezon elinden kaçırdığı Tilki’yi yakalamış ve öldürüp postunu asmıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisine Yeni Sezonda Katılacak, Yeni Gelecek Oyuncular

Defne Samyeli(Zeynep): Ünlü Kanal D haber spikeridir. Son olarak Babam Sınıfta Kaldı dizisinde Çiğdem karakterine hayat vermiştir.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Zeynep isimli bir ajanı canlandıracaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisine Yeni Sezonda Katılacak, Yeni Gelecek Oyuncular defne samyeli

Kenan Çoban (Abdulhey): Bir  Kurtlar Vadisi Pusu efsanesi olan Abdülhey’in Kurtlar Vadisi Pusu dizisine döneceği yoğun şekilde gündemde olan konular arasında. Her ne kadar iki tarafta  bu durumu yalanlasa da  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 2015 2016 yeni sezon sürprizi Abdülhey’in dönüşü olabilir.

 


kurtlar vadisi Pusu ne zaman başlıyor kurtlar vadisi pusu hangi kanalda kurtlar vadisi pusu saat kaçta kurtlar vadisi pusu hangi gün başlayacak kurtlar vadisinden ayrılan oyuncular kurtlar vadisine dahil olan oyuncular
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti