Okmeydanı’nda IŞİD’çi Sanılan Kişiye Dayak

İstanbul Okmeydanı’nda sürekli olayların yaşandığı ve eylemlerin yapıldığı özellikle DHKP-C’li militanların uğrak yeri olan Fatma Girik Parkı çevresinde dolanan 30 yaşlarında sakallı ve sarıklı genç, bir grubun saldırısına uğradı. Grup, genci IŞİD çetesi zannedip ölümüne dayak attı.

Okmeydanı’nda IŞİD’çi Sanılan Kişiye Dayak
Okmeydanı’nda IŞİD’çi Sanılan Kişiye Dayak

Olay şöyle gelişti; Okmeydanı’nda sürekli olayların yaşandığı Fatma Girik  parkı çevresinde dolaşan 30 yaşlarındaki sakallı ve sarıklı olan ve adı Muhammed Burak Sezer olan genç, birden kendi çevresini saran kişilerin saldırısına uğradı. Bir anda meydan dayağına maruz kalan Muhammed Burak Sezer, neye uğradığını şaşırdı. Hangi sebeple dayak yediğini anlamayan Sezer, olayı şöyle anlattı. “Sırt çantamla yolda yürürken birden bir grup önümü keserek beni sebepsiz yere dövmeye başladılar… Elbiselerimi parçalayıp beni feci şekilde dövdüler… Ömrümde ilk defa buraya geldim ve başımda da sarık vardı” dedi.

Çevrede bulunan bir esnafın polis hattını arayarak “Polis dövüyorlar” ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipler, yerde kanlar içerisinde kalan gencin polis olmadığını ortaya çıkardı.

Meydan dayağına maruz kalan talihsiz vatandaş, hastanede tedavi altına alınırken güvenlik güçleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: Habertürk

 

 

ışid okmeydanı dhkp-c Muhammed Burak Sezer
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti