AK Parti Bilecik Milletvekili Adayları

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri için çıkaracağı adayların listesini kesinleştirdi. İşte AK Parti'nin 1 Kasım genel seçimleri için çıkaracağı adayların listesi

AK Parti Bilecik Milletvekili Adayları
AK Parti Bilecik Milletvekili Adayları

Geçtiğimiz 7 Haziran genel seçimlerinde Bilecik'ten toplam 2 milletveklili çıkmıştı. Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Bilecik'te 49.172 oy alarak 1. sıraya oturmuştu. Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) 7 Haziran 2015 Türkiye genel seçimlerinde Bilecik'te 49.172 oy alarak  1 milletvekili çıkarmıştı.


Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri için  Bilecik'te toplam 2 milletvekili adayı gösterdi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) geçtiğimiz 7 Haziran 2015 Türkiye genel seçimlerinde Bilecik'te seçilen adayın yerini değiştirmedi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri için  Bilecik'te ilk sıra adayı olarak Halil Eldemir'i gösterdi.


Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri için  Bilecik'te çıkaracağı adayların listesini açıkladı.


İşte AK Parti'nin Bilecik aday listesi


BİLECİK

BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR

BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ

AKP Bilecik kimler aday oldu AKP Bilecik AKP Bilecik aday listesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti