5 Günlük Bebek Yol Kenarında Bulundu

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde, yol kenarına bırakılan sahipsiz bir bebek bulundu.

5 Günlük Bebek Yol Kenarında Bulundu
5 Günlük Bebek Yol Kenarında Bulundu

Yol kenarına bırakılan bebeğin henüz 5 gün önce doğduğu belirlendi. Yol kenarına bırakılan bebek koruma altına alındı. 5 günlük kız bebeği tarlaya bırakanlar kişilerin tespit edilerek yakalanması için araştırma başlatıldı.

 

Karabahçe Mahallesi’nde bulunan kavun bahçesinde bekçilik yapan bir kişi, gece geç saatlerde bir ağlama sesi fark edince arama yapmaya başladı. Bekçi yaptığı arama sonucunda yol kenarına bırakılmış ve terk edilmiş bir bebek buldu. Bekçini olayı bildirmesi üzerine bölgeye sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri sevk edildi.
 

Battaniyeye sarılı halde Şanlıurfa-Diyarbakır karayoluna bırakılıp terk edilen 5 günlük kız bebeği, Siverek Devlet Hastanesi’ne götürdü. Hastanede yapılan kontrolde kız bebeğin 5 gün önce doğduğunu ve sağlık durumunun iyi olduğu saptandı. 5 günlük kız bebek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.

 Bebeğin anne ve babası ile kim tarafından yol kenarına bırakıldığı henüz bilinmiyor. Güvenlik güçleri, bununla ilgili araştırma yapmaya başladı.


5 günlük bebek sahipsiz bebek yol kenarına bırakılan bebek Şanlıurfa bebek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti