Ekrem Dumanlı İstifa Etti. Neden İstifa Etti?

Zaman Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ekrem DUMANLI görevinden istifa ettiği belirtildi. Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı Neden İstifa etti, istafısının sebebi ne?

Ekrem Dumanlı İstifa Etti. Neden İstifa Etti?
Ekrem Dumanlı İstifa Etti. Neden İstifa Etti?

Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, sürpriz bir şekilde görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Ekrem Dumanlı, Görevinden İstifa Ederek Şu Açıklamada Bulundu

Son dönemde basına ve şahsıma uygulanan hukuksuz baskılar nedeniyle Genel Yayın Yönetmenliği görevimi yapamadığımı görüyorum.

 2001'den beri hizmet vermeye gayret ettiğim Zaman Gazetesi'ne yeterince ve verimli şekilde katkı sağlayamadığımı, sağlığımın da artık buna el vermediğini düşünüyorum. Bu nedenle elimden geldiğince ve samimiyetle sürdürmeye gayret ettiğim genel yayın yönetmenliği görevimden istifa ediyorum.

 Özgür düşüncenin kalesi olan gazeteme ve bu gazetede görev yapan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Onca sene içerisinde verdikleri eşsiz destekten dolayı okurlarımıza minnettarlığımı arz ederim.

 Kamuoyuna saygılarımla...

 Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem DUMANLI Kimdir?

1964 yılında Yozgat’ta dünyaya geldi. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 1993 yılında Zaman Gazetesinde muhabir olarak çalışmaya başladı. Kültür Sanat Servisi Editörlüğü ve Genel Yayın Koordinatörlüğü görevlerinde bulunan DUMANLI, daha sonraları medya üzerine çalışmalarda bulunmak için Amerika Birleşik Devletlerine (ABD) gitti. Gazetecilikte başarılı bir kariyer yapan DUMANLI, 2001 yılından beridir Zaman Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni görevini yapmaktadır.


ekrem dumanlı kimdir zaman zaman gazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti