Beşler Sucuk Fabrikasında Yangın

Türkiye'nin sucuk devinden olan Beşler'e ait sucuk fabrikasında yangın çıktı. Yangın kısa sürede fabrikanın her tarafını kaplarken olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi gönderildi.

Beşler Sucuk Fabrikasında Yangın
Beşler Sucuk Fabrikasında Yangın

İstanbul Kağıthane'de bulunan Türk sucuk devi Beşler'e ait sucuk fabrikasında yangın çıktı. Yangın korku ve paniğe neden neden olurken olay yerine gönderilen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almaya çalışıyor.

Korkutan yangın olayı İstanbul'ın Kağıthane ilçesi Merkez Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi'nde bulunan sucuk fabrikasında meydana geldi.

Bugün saat 14.20 sıralarında Beşler'e ait sucuk fabrikasında çıkan yangın büyüyerek fabrikanın her tarafına sıçradı. Yangın ihbarını alan itfaiye ekipleri yangını söndürmek için olay yerine sevk edildi.

Polis ekipleri yangın bölgesine vatandaşları yaklaştırmazken, itfaiye ekipleri yangına su ve köpükle müdahalede bulunuyor..

yangın sucuk beşler fabrika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Besler_Sucuk     2015-04-02 KAMUOYUNA DUYURU 1945 yılından bu yana İstanbul ili Kağıthane ilçesinde üretim yapan firmamız, Ağustos/2014 tarihinden itibaren İstanbul ili Silivri ilçesinde; 40 dönüm arazi üzerine 32 bin metre kare kapalı alandan oluşan, hijyen koşulları ve teknolojik altyapı açısından Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük fabrikasını 40 milyon dolar yatırım bedeli ile tamamlamış ve ilgili tarihten itibaren yeni fabrikasında üretim yapmaktadır. Firmamız Kağıthane ilçesinde bulunan eski fabrikasını tamamıyla boşaltmış, hurdalarını satmış olduğu özel bir şirket tarafından hurda sökümü yapılmaktadır. Hurda sökümü sırasında plastik ve panel köpüğü alev almış kısa süre içerisinde itfaiyenin müdahalesi ile herhangi bir can ve mal kaybı olmadan yangın söndürülmüştür. Bu yangının firmamız ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır Kamuoyuna Saygı İle Arz Ederiz KARİZMA BEŞLER ET GIDA SAN. VE TİC .A.Ş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu