4.5 G Hata Ve Çözümü

4.5 G hızı hataları ve çözümüne haberimizin detayında ulaşabilirsiniz...

4.5 G Hata Ve Çözümü
4.5 G Hata Ve Çözümü

Ülkemizde Telekomünikasyon alanında alınan devrim gibi kararla yarından itibaren yani 1 Nisan 2016 itibariyle 4.5 G hızı etkin bir şekilde kullanılacak. Yarından itibaren şehir merkezlerinde aktif bir şekilde kullanıma sunulacak olan 4.5 G Hızı hakkında aldığınız hatalar ve bu hataların çözümü nasıl olacak?


Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklamaya göre; Türkiye bu geceden itibaren 4.5 G hızını şehir merkezlerinde kullanabilecek. Ancak bu hızın kullanılmasından kaynaklanacak olan bazı hatalar şimdiden kullanıcılarda merak konusu oldu.


1 Nisan 2016 Cuma gününden itibaren mobil internet veya süper internete 4.5 G hızıyla bağlanmak için yapmanız gerekenler şunlardır.
4.5 G hızını destekleyen akıllı telefonlarınızın “AYARLAR” kısmında “Mobil Sebeke Data” LTE,4G ya da 4.5 G seçeneklerinden birini seçmeniz lazım.


Şayet hata alırsanız ve ya bağlantınızda bir sorun ortaya çıkarsa yapmanız gerekenler; “ Telefonunuzu en güncel sürümüne getirip tekrar başlatmanız gerekiyor”
Bu şekilde de 4.5 G hatasına çözüm bulamadıysanız, operatörünüzün müşteri temsilcisini arayıp gerekli desteği alabilirsiniz.


4.5 G Uyumlu Telefonlar Hangileri?

4.5 g hata 4.5 g hata çözümü 4.5 g hataları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu