4.5 G Hata Ve Çözümü

4.5 G hızı hataları ve çözümüne haberimizin detayında ulaşabilirsiniz...

4.5 G Hata Ve Çözümü
4.5 G Hata Ve Çözümü

Ülkemizde Telekomünikasyon alanında alınan devrim gibi kararla yarından itibaren yani 1 Nisan 2016 itibariyle 4.5 G hızı etkin bir şekilde kullanılacak. Yarından itibaren şehir merkezlerinde aktif bir şekilde kullanıma sunulacak olan 4.5 G Hızı hakkında aldığınız hatalar ve bu hataların çözümü nasıl olacak?


Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklamaya göre; Türkiye bu geceden itibaren 4.5 G hızını şehir merkezlerinde kullanabilecek. Ancak bu hızın kullanılmasından kaynaklanacak olan bazı hatalar şimdiden kullanıcılarda merak konusu oldu.


1 Nisan 2016 Cuma gününden itibaren mobil internet veya süper internete 4.5 G hızıyla bağlanmak için yapmanız gerekenler şunlardır.
4.5 G hızını destekleyen akıllı telefonlarınızın “AYARLAR” kısmında “Mobil Sebeke Data” LTE,4G ya da 4.5 G seçeneklerinden birini seçmeniz lazım.


Şayet hata alırsanız ve ya bağlantınızda bir sorun ortaya çıkarsa yapmanız gerekenler; “ Telefonunuzu en güncel sürümüne getirip tekrar başlatmanız gerekiyor”
Bu şekilde de 4.5 G hatasına çözüm bulamadıysanız, operatörünüzün müşteri temsilcisini arayıp gerekli desteği alabilirsiniz.


4.5 G Uyumlu Telefonlar Hangileri?

4.5 g hata 4.5 g hata çözümü 4.5 g hataları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti