Gülşen Bahadır Kimdir ?

Atatürk Hava Limanı'na yapılan saldırı sonucu hayatını kaybedenlerden birisi de Gülşen Bahadır.

Gülşen Bahadır Kimdir ?
Gülşen Bahadır Kimdir ?

Atatürk Hava Limanına yapılan hain saldırı birçok genç insanı aramızdan alırken birçok gencecik insanımız ise yaralandı. Hyatını kaybeden isimlerden birisi de THY'de TGS yer hizmetlerinde çalışan gencecik bir kız olan Gülşen Bahadır.

Gülşen Bahadır Kimdir ?

İstanbul Aydın Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olan Gülşen Bahadır gülen yüzüyle bilinen bir insan olarak tanımlanıyor. Genç Kadın, 1 Hafta önce sosyal medya sitesi Facebook'ta yazdığı iletisinde şu ifadeleri kullanmıştı.

''Hayatım boyunca hiç savaşmadım ben,ama hiç.Ne istediklerimi almak için,ne kendim için,ne sevdiklerim için,ne hayatın bana vermedikleri için,ne de haksılığa uğradığım için.Gücüm olmadığından değil tercih etmediğimden.Ben tercihimi direnmekten yana kullandım çünkü savaşın hiç bir getirisi olmadığna inanıyorum.Savaşta kazanan yok sadece kaybedilenler var,geride kalıp hatırlanan tek şey onlar hep bunu gördüm.Tarih tekerürden ibaret o yüzden zamanlada savaşmanın bir manası olmadığnı gördüm.Zamanla birlikte akabilrsin yapabileceğin en iyi şey budur.Savaşa giren herkes en başında kaybediyor bence.Fiziksel savaştanda bahsediyorum burda psikolojik olandanda.Hayatın bana verdikleri yada vermedikleriyle savaşmak yerine uyumlanmaya çalışıyorum.Bazılarının şeklini değiştiriyorum,bazılarınınsa yönünü.Bazen de onlar beni değiştiriyor kimi zaman birşeyler katıyor bana kimi zaman alıyor bir şekilde orta yol bulunuyor yani hayatla anlicaginiz ama savaşarak değil zamanla.''

hayatım boyunca hiç savaşmadım gülşen bahadır kimdir gülşen bahadır facebook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu