Game Of Thrones Özge Gürel Kimdir?

Dünyanın en çok izlenen ve en çok beğenilen dizilerinin başında yer alan Taht Oyunları (Game Of Thrones ) dizisine bir Türk daha dahil oluyor. Özge Gürel’in Game Of Thrones ‘a dahil olması Türkiye’yi gururlandırdı.

Game Of Thrones  Özge Gürel Kimdir?
Game Of Thrones  Özge Gürel Kimdir?

Dünyanın en çok izlenen ve en çok beğenilen dizilerinin başında yer alan Taht Oyunları (Game Of Thrones ) dizisine bir Türk daha dahil oluyor. Özge Gürel’in  Game Of Thrones ‘a dahil olması Türkiye’yi gururlandırdı.

 

 

En çok sevilen dizi olan Game Of Thrones ‘e  Tamer Hassan, Onur Can Çaylı ve Sibel Kekilli’nin ardından Özge Gürel’de dahil oldu. Özge Gürel’in dizinin 7. Sezonunda diziye dahil olacağı belirtildi.

Dizinin 6. Sezonu dün sezon bölümüyle ekrana gelmişti.  Dizinin hayranları ise dış basında yer alan bir haberle heyecanlandı.

Bu arada diziye katılacak Türk oyuncunun hangi karakterde rol alacağı öğrenildi.Ünlü oyuncu Özge Gürel'in Stark’a hayat vereceği şu an konuşuluyor.

Özge Gürel Biyografisi

Gürel, 5 Şubat 1987’de İstanbul'da dünyaya geldi. Silivrili bir ailenin kızı olan ünlü oyuncu Lise’den mezun olana kadar Silivri’de yaşadı. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bıraktıktan sonra oyunculuk üzerine dersler aldı.

Kızım Nerede" dizisinde "Zeynep" karakterini canlandırarak seyircilerinin gönlünde taht kurdu. Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl, Kiraz Mevsimi ve Medcezir dizilerinde rol alan usta oyunu dan ve şan derslerinin yanında diksiyon derslerini de alıyor.


özge gürel taht oyunları game of thrones
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu