Beylerbeyi'nde Neler Oluyor ?

Ekşi sözlük ve Twitter'de yazılan 15 Temmuz Beylerbeyi olayları içerikli entryler ve tweetler ne oluyor sorusunu akıllara getirdi.

Beylerbeyi'nde Neler Oluyor ?
Beylerbeyi'nde Neler Oluyor ?

Beylerbeyi sarayı önünde şu anda hareketli saatlerin yaşandığı ve Asker ile polis'in yer yer bazı noktalarda karşı karşıya geldiği söylentilerinin twitterde yayılması Beylerbeyinde Neler oluyor sorusunun sorulmasına sebep oldu.

Twitter'de birçok kullanıcı Beylerbeyi'nde olayların olduğu yerden fotoğraflar ve videolar paylaşırken konuyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmış değil. O civarlarda bomba ihbarı yapılmış olabileceği söyleniyor  fakat bomba ihbarına neden askerin gittiği sorusuna yine cevap bulunamıyor.

 

Askerler, Beylerbeyi Sarayı etrafındaki tüm polislerin silahını aldığı ve polis araçlarına el koyduğu kaydediliyor. Askerlerin kendilerine yaklaşan herkese silah doğrulttuğu da gelen iddialar arasında.

 

Beylerbeyi'nden Kadıköy istikametine giden trafik kontrolleri devam ediyor.

 

 


 

Birinci Köprü'de Anadolu'dan Avrupa'ya girişler kapatıldı

 

Yaşanan olayların üzerine iki trafik polisi gözaltına alındı. Polislerin araçlarındaki ve üzerlerindeki bütün silahlara el konuldu. Askerlerin, bir polise "İn ulan aşağı" dediği iddia ediliyor. Polisler bu gelişmelerin ardından askere direnince asker havaya iki el ateş açtı.  Polislerden biri daha sonra serbest bırakıldı. Ancak polislere silahları verilmedi. ASKERLER AYRILMAYA BAŞLADI

 

İşte 15 Temmuz Beylerbeyi Olayları İle ilgili atılan bazı tweetler

15 temmuz beylerbeyi olayları beylerbeyinde neler oluyor beylerbeyi sarayında asker 15 temmuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu