ÖSYM Sitesi Neden Açılmıyor

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) resmi sitesine geçici bir süredir ulaşılamıyor. Peki ÖSYM sitesi neden açılmıyor.

ÖSYM Sitesi Neden Açılmıyor
ÖSYM Sitesi Neden Açılmıyor

Türkiye'de 15 Temmuz gecesi yaşanan askeri darbe girişiminin yankısı sürerken, bütün kurum ve kuruluşlar bu durum karşısında şok olmuş durumda. Henüz belli olmayan ancak ortaya atılan iddialara göre ÖSYM'nin saldırıya uğradığı yönünde bilgiler ileri sürülüyor.

Peki ÖSYM Saldırı mı Aldı, ÖSYM'ye Saldırı mı Yapıldı, ÖSYM'ye Kim Saldırdı?

Bu sabah saatlerinde ÖSYM  (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) sitesine giriş yapmak isteyen öğrenciler sitenin ağır şekilde açıldığını ve siteye ulaşılamadığını belirten bir yazı ile karşılaştı. Tam'da KPSS sınav giriş yerlerinin belli olduğu bu günlerde ÖSYM sitesine ulaşılamamı adayları çileden çıkardı.

Henüz net şekilde belli olmayan nedenlerle ÖSYM sitesine henüz ulaşılamıyor. İleriki saatlerde ÖSYM sitesine tekrardan giriş yapmaya çalışıp bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

ÖSYM'nin saldırı alması kaynaklı bir hata verdiği iddiası henüz resmi makamlarca açıklanmazken, eğitimciler ve öğrenciler bu durumun bir an önce belli olmasını bekliyor.

İşte ÖSYM Girerken Alınan Hata


ÖSYM Sitesinin saldırı alıp almadığı ise henüz bilinmiyor. Şayet saldırı almışsa, adayların bir süre beklemesi ve durumun düzelmesini beklemelidir.

ösymye kim saldırdı ösymye saldırımı yapıldı ösymye saldırı ösym niçin açılmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu