Arda Turan'ın Darbe Paylaşımı - Benim Başkomutanım Sizsiniz

Barcelona Takımının Türk Yıldızı Arda Turan Türkiye'de yapılan darbe girişimine sessiz kalmadı.

Arda Turan'ın Darbe Paylaşımı -  Benim Başkomutanım Sizsiniz
Arda Turan'ın Darbe Paylaşımı -  Benim Başkomutanım Sizsiniz

Milli Futbolcu Arda Turan instagram üzerinden yaptığı paylaşımla Darbe girişimine tepki gösterirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler yağdırdı. Yıldız oyuncu Cumhurbaşkanı Erdoğan için kim ne derse desin ''Benim başkomutanım sizsizsiniz! '' ifadesini kullandı.

Arda Turan'ın bu paylaşımı kısa süre içinde beğeni rekorları kırarken, Sosyal medya üzerinde de en çok paylaşılan iletiler arasında yer aldı. İşte Arda Turan'In o paylaşımı.

"Simdi siz yalaka dersiniz deyin...!!! Hayatı boyunca develtin hic bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum..hastalandık aradın üzüldük aradın sevindik aradın Allah ın selamını gonderdik aradın dünyanın heryerinde sahip cıktın sizinle konsurken siz bile demedik abilik yaptınız hersartta bize ...! sahip cıktınız..! bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim ...! Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birlestiricek insanları toparlıycaksınız Allah iki cihanda sizi multu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsizsiniz!!!! Herşartta... ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti"

arda turan'ın darbe paylaşımı arda turan benim başkomutanım sizssiniz arda turan instagram darbe paylaşımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiltere Saldırısını DAİŞ (IŞİD) Üstlendi
İngiltere Saldırısını DAİŞ (IŞİD) Üstlendi
PYD Bölgesinden Açılan Ateş Sonucu 1 Asker Şehit
PYD Bölgesinden Açılan Ateş Sonucu 1 Asker Şehit