20 Temmuz Çarşamba Cumhurbaşkanı Erdoğan Neyi Açıklayacak ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kısıklı'da yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu ve 20 Temmuz Çarşamba gününü işaretledi. Peki 20 Temmuz Çarşamba Ne Olacak ?

20 Temmuz Çarşamba Cumhurbaşkanı Erdoğan Neyi Açıklayacak ?
20 Temmuz Çarşamba Cumhurbaşkanı Erdoğan Neyi Açıklayacak ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kısıklı'da yaptığı konuşmada Halkın sokaklardan çekilmemesi gerektiğini ve demokrasi nöbetine devam etmelerini gerektiğini belirtti. Bunun yanısıra Cumhurbaşkanı Erdoğan 20 Temmuz Çarşamba Günü önemli bir karar açıklayacaklarını belirterek herkesi meraklandırdı.

Sosyal Medya sitelerinde bir çok kullanıcı Cumhurbaşkanı Erdoğan 20 Temmuz'da Ne açıklayacak ? 20 Temmuz'da ne olacak ? sorularını sormaya başlayarak meraklarını gidermeye çalıştılar. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu açıklaması sonrası sosyal medya ise 2'ye bölündü. Kimisi 20 Temmuz'da Erken Seçim kararınının açıklanacağını belirtirken kimisi ise Nato üyeliği veya TSK ile ilgili büyük değişimin yapılacağını belirten bir açıklama olacağını iddia etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kısıklı Konuşması'ndan satır başları bu şekilde.
 

İnşallah bu süreci öyle veya böyle atlatacağız. Ve şu anda gayet güzel bir şekilde çalışmalar devam ediyor. Hükümetimiz şu anda önemli bir hazırlığın içinde ve Çarşamba günü inşallah Milli Güvenlik Kurulu'muzu toplayacağız. Sonra da bir Bakanlar Kurulu toplantısı yapacağız. Ve önemli bir kararı açıklayacağız, şimdi burada açıklamayacağım.

 

Zamanla yarışıyoruz. Süratle karar alıp, süratle neticeye varmamız lazım. Bunun için de onunla ilgili de Adalet Bakanlığı'mız bu hafta dosyalarını hazırlıyor, ABD'den kendisini isteteceğiz. Yalnız ben burada bugün bir şey daha söyleyeceğim, ulusal medyamızda sağ olsunlar bir birliktelik, bir beraberlik gördüm. Fakat uluslararası medyada Pensilvanya'yı ziyaret edenler var. Ben buradan uluslararası medyaya sesleniyorum, ey medya, ABD'de çifte kuleler yıkıldığı zaman acaba gidip de Bin Ladin'le röportaj yapsaydı buna nasıl bakardınız? Fakat şimdi Türkiye'de böyle bir darbe girişiminde bulunan şahsın takımının gidip kendisiyle röportaj yapanlara nasıl sıcak bakıyorsunuz?

 

Her akşam bir uluslararası bir medya grubuyla devam edeceğiz. Anlatmamız lazım, bilmeleri lazım. İnşallah tren tekrar raylara oturtulmuştur.

 

cumhurbaşkanı erdoğan'ın kısıklı konuşması 20 temmuz'da ne olacak cumhurbaşkanı 20 temmuzda ne açıklayacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu