İşadamı Veysel Kadayıfçıoğlu Kimdir ?

İstanbul Etiler'de dün akşam saatlerinde çıkan silahlı kavga sonucu 3 Kişi hayatını kaybetti.

İşadamı Veysel Kadayıfçıoğlu Kimdir ?
İşadamı Veysel Kadayıfçıoğlu Kimdir ?

İstanbul'un nezih semtlerinden birisi olarak bilinen Etiler'de dün çıkan Silahlı kavga sonucu 3 Kişi hayatını kaybetmiş 3 Kişi'de yaralanmıştı. Hayatını kaybeden isimler arasında Kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan İşadamı Veysel Kadayıfcıoğlu da vardı.

Veysel Kadayıfçıoğlu Kimdir ?

İşadamı Veysel Kadayıfçıoğlu'nun Armatörlük işleri yapan VGB holding'in sahibi olduğu  belirtiliyor. Birçoğu akaryakıt istasyonu olmak üzere akaryakıt ve deniz taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren VBG Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır. Kadayıfçıoğlu 2008 yılında Eğitime yaptığı bir katkıyla gündeme gelmişti. Kadayıfçıoğlu , Alaattin-Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Meslek Lisesini yaptıran isim olarak biliniyor. Bu okulun açılışını dönemin MEB Bakanı Hüseyin Çelik ve Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile birlikte yapmıştı. Kadayıfçıoğlu, Kamuoyu tarafından hayırsever bir işadamı olarak biliniyordu.

Kadayıfcıoglu, 2008 yılında yaptırdığı Alaattin-Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Meslek Lisesi okulunun açılışında böyle görülmüştü.Veysel Kadayıfçıoğlu'nun kim veya kimler tarafından öldürüldüğü ile ilgili bilgi henüz kamuoyuyla paylaşılmadı.

 

iş adamı veysel kadayıfçıoğlu kimdir veysel kadayıfçıoğlu nereli veysel kadayıfçıoğlunu kim öldürdü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiltere Saldırısını DAİŞ (IŞİD) Üstlendi
İngiltere Saldırısını DAİŞ (IŞİD) Üstlendi
PYD Bölgesinden Açılan Ateş Sonucu 1 Asker Şehit
PYD Bölgesinden Açılan Ateş Sonucu 1 Asker Şehit