Zühal Topçu Kimdir?

Zühal Topçu MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevini bıraktı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı Yardımcısı olan Ankara Milletvekili Zühal Topçu bulunduğu MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa kararı aldı.

Zühal Topçu Kimdir?
Zühal Topçu Kimdir?

Zühel Topçu MHP'deki görevinden istifa etti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı Yardımcısı olan Ankara Milletvekili Zühal Topçu bulunduğu MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa kararı aldı. Görevi bırakma dilekçesini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sunan Zühal Topçu'nun istifası Devlet Bahçeli tarafından kabul edilerek Zühal Topçu görevini bırakmış oldu.

 

MHP Ankara Miletvekili Zühal Topçu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşme yaptığı ve yorulduğunu belirterek MHP Genel Başkan Yardımcılığı'ndan ayrılmak istediğini dile getirdiği iddia edildi. MHP'nin Başkanlık Divanı toplantısında yer almayan Zühal Topçu, istifa dilekçesini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sunarak görevini bıraktı.

Zühal Topçu Kimdir

ZÜHAL TOPÇU KİMDİR?

MHP Ankara Milletvekili olan Zühal Topçu, 1960 Şanlıurfa Birecik doğumlu olup 2011 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimleri'nde Ankara'da aday olarak gösterilmiş ve MHP Ankara Milletvekili olarak Meclis'e girmiştir. 21 Mart 2015 tarihinde Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen MHP Ankara Milletvekili Zühal Topçu, 1 Ağustos 2016 tarihinde bu görevinden istifa etti. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Felsefe bölümü mezunu olan Zühal Topçu, evli ve 2 çocuk annesidir.

zuhal topçu istifa etti zuhal topçu kimdir mhp ankara milletvekili zühal topçu görevi bıraktı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef