Melih Gökçek Açıkladı Ankara'da Otobüsler Kaç Gün Bedava

Ankara'da bulunun vatandaşların demokrasi nöbetlerine katılımının kolaylaştırılması amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan kararla metro ve otobüs uygulaması bedava olarak sunuluyordu. Daha önce uzatılan ücretsiz metro ve otobüs uygulaması Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek'in açıklamasıyla tekrar uzatıldığı duyuruldu.

Melih Gökçek Açıkladı Ankara'da Otobüsler Kaç Gün Bedava
Melih Gökçek Açıkladı Ankara'da Otobüsler Kaç Gün Bedava

Ankara'da bulunun vatandaşların demokrasi nöbetlerine katılımının kolaylaştırılması amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan kararla metro ve otobüs uygulaması bedava olarak sunuluyordu. Daha önce uzatılan ücretsiz metro ve otobüs uygulaması Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek'in açıklamasıyla tekrar uzatıldığı duyuruldu. Melih Gökçek yaptığı açıklamada Ankara'da bulanan otobüs ve metro hizmetlerinin Çarşamba gününe kadar bedava olacağını kararlaştırdıklarını söyledi.

 

Belediye Başkanı Melih Gökçek, demokrasi nöbeti tutan vatandaşları ziyaret etti. Ankara Kızılay Meydanı'nda toplanan demokrasi nöbetçilerine seslenen Melih Gökçek, FETÖ'nün bir başka hain planı daha ver olduğunu söyleyerek, Bütün Türkiye'nin bir hafta boyunca elektriksiz kalmasını sağlayacak bir sabotaj girişimini düşündüklerini söyledi. Bunların 14 Ağustos'u bekleyin açıklamalarına değinen Melih Gökçek, bunların 14 ağustosta ne yapacaklarının istihbaratını aldık, hani birgün elektriklerin tamamen kesildiğini hatırlatarak bu kesintiyi hatırlıyor musunuz dedi.

 

Bu yapılan kesintiyi FETÖ'nün yaptığını söyleyen Melih Gökçek, şimdi yine aynı şekilde Türkiye'nin tamamında elektrik kesintisi yapmak amacıyla trafoları patlatacakları ve sabotaj düzenleyebileceklerini açıkladı. Askerlerimize karşı herhangi bir güvensizlikğin oluşmadığğını söyleyen Gökçek, Bizim şerefli bir ordumuz var ama bu ordunun içine sızmış olan FETÖ yapılanmaları var dedi. Bizim söylediklerimiz sadece FETÖ yapılanmalarınadır diyen Gökçek, şu meydanlarda şerefli ordumuz mensubu kimi kırdıysak bizi affetsinler diyerek onlar bizim şerefli ordumuz ve başımızın tacı ifadelerini kullandı.

 

Ankara'da darbe sonrasında alınan ücretsiz ulaşım kararına dair açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Cumhurbaşkanı'nın Çarşamba gününü işaret etmesinin ardından tüm Ankara'da ücretsiz ulaşım süresinin uzatıldığını açıkladı. Ankara'da bulunan vatandaşlar bedava ulaşım hizmetinden Çarşamba gününe kadar faydalanabilecek.

 

ankara ücretsiz ulaşım ankara bedava ulaşım ankara otobüsler kaç gün ücretsiz ankara melih gökçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef