Ankara Mitingi Ne Zaman Saat Kaçta? Ankara'da Ulaşım Ücretsiz Mi?

Ankara'da demokrasi mitinglerinin sonuncusu görkemli bir şekilde Ankara Kızılay Milli İdare Meydanında gerçekleştirilecek. Ankara'da yapılacak olan demokrasi mitingi için tüm hazırlıklar neredeyse tamam. Ankara mitingi ne zaman yapılacak? Saat kaçta ulaşım ücretsiz mi? İşte Ankara Demokrasi Mitingi hakkında merak ettiğiniz her şey.

Ankara Mitingi Ne Zaman Saat Kaçta? Ankara'da Ulaşım Ücretsiz Mi?
Ankara Mitingi Ne Zaman Saat Kaçta? Ankara'da Ulaşım Ücretsiz Mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yenikapı Mitingi konuşmasında demokrasi nöbetlerinin son bulacağı tarihi açıklamasından sonra demokrasi mitinglerinin sonuncusu Ankara'da gerçekleştirilecek. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından açıklanan miting demokrasi mitinglerinin sonuncusu olacak. Ankara'nın Kızılay Meydanı yeni adıyla Kızılay Milli İdare Meydanı'ında yapılacak olan demokrasi mitingi için tüm hazırlık son aşamaya geldi.


Demokrasi mitinglerinin sonuncusu olarak gerçekleştirilen Ankara Demokrasi Mitingi'ne milyonlarca vatandaşın katılması beklenmekte. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından mitingin yapılacağı Ankara Kızılay Milli İrade Meydanı'na giriş çıkışların hepsi Türk bayraklarıyla donatıldı. Demokrasi mitinglerinin sonuncusu olacak Ankara mitinginin hazırlıklarında binlerce belediye personeli görevlendirildi.


Ankara'da Demokrasi Mitingi Hazırlıkları Tamam

 

Ankara'da Ulaşım Ücretsiz


Ankara'da düzenlenecek olan demokrasi mitingine katılacak olan vatandaşlar ulaşım imkanlarından ücretsiz olarak yararlanacak. Ankara'da ücretsiz ulaşım Çarşamba gününe kadar devam edecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan kararla otobüs ve metro hizmetleri demokrasi mitinginin sonuncusu yapılacağı gün olan Çarşamba gününe kadar ulaşım hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda bugün 15 Temmuz Kızılay Meydan'ında Final Gecemiz var diyerek Miting saatinin 20:00 olduğunu açıkladı.

 

Ankara Mitingi Melih Gökçek Mesajı

ankara demokrasi mitingi ankara kızılay mitingi ankara mitingi ne zaman ankara mitingi saat kaçta ankara ulaşım ücretsiz mi ankara
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Prens Philip Yaşamını Yitirdi
Prens Philip Yaşamını Yitirdi