14 Ağustos'ta Ne Olacak?

Tüm Türkiye'nin merak ettiği 14 Ağustos'ta ne olacak sorusuna cevap bulmaya çalıştık. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 14 Ağustos ile ilgili mesajları kafaları karıştırdı. FETÖ/PDY bağlantılı isimlerin 14 Ağustos tarihinde sabotaj gerçekleştirebilecekleri belirtiliyor.

14 Ağustos'ta Ne Olacak?
14 Ağustos'ta Ne Olacak?

Tüm Türkiye'nin merak ettiği 14 Ağustos'ta ne olacak sorusuna cevap bulmaya çalıştık. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 14 Ağustos ile ilgili mesajları kafaları karıştırdı. FETÖ/PDY bağlantılı isimlerin 14 Ağustos tarihinde sabotaj gerçekleştirebilecekleri belirtiliyor. Sosyal medya hesabı üzerinden örgütlenen vatandaşlar Elektrik, Telefon veya İnternetin bir anda kesilmesi durumunda Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan'dan talimat beklenmeksizin alanlara gidilmesi gerektiği mesajı hızla paylaşılıyor.

 

14 Ağustos tarihini işaret eden mesajlardan dolayı herkesin aklına 14 Ağustos tarihinde ne olacak. FETÖ/PDY ile ilgili hesaplardan atılan 14 Ağustos tarihini işaret eden mesajlardan dolayı yarın ne olacağı merak konusu. Bu konuda ilk tahminleri ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptı, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajlarda 14 Ağustos tarihinde ne yapacaklarının istihbaratını aldık diyen Melik Gökçek, hatırlıyormusunuz birgün elektrikler tamamen kesildi bu sabotajı yapan bunlardı. Şimdi aynı şekilde tüm Türkiye genelinde elektrik kesintisi yaşanabilir sabotaj düzenleyerek trafolar patlatılabilir mesajını yayınladı.

 

Melih Gökçek 14 Ağustos Tahminlerinde Bulundu

 

Melih Gökçek katıldığı bir tv programında 14 Ağustos tarihiyle ilgili yeni tahminlerde bulunarak, elektrik kesintisi yerine deprem olacak ifadelerini kullanması dikkat çekti. Doğal bir afet olan depremden bahseden Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bunun Tesla isimli bir icadla yapılabileceğini icad etti. ABD ile İsrail yapımı olan Tesla icadının deprem yapma makinesi olduğunu dile getiren Melih Gökçek, Ak Parti'nin kuruluş gününde bunu yapacaklar ifadelerini kullanarak deprem mesajı verdi. Melih Gökçek vatandaşların yanlış anlamamasını bunu kendisinin demediğini bu iddiaların FETÖ mensuplarının iddiaları olduğunu dile getirdi.

 

14 Ağustos Mesajı

 

Öte yandan 14 Ağustos'ta ne olacak iddialarına ilişkin bir gönderme yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bunların ders almadığını yok şu günü bekleyiin bugünü bekleyin hezeyanları içinde olduklarını kendi kendilerini avuttuklarını ve halkı tehdit ettiklerini belirtti. 14 Ağustos'u bekleyin diyorlar diyen Cumhurbaşkanı, Biz namert değiliz mertiz mert, Biz zaferle emrolunduk, Zafer hakimler hakimi Allah'a aittir ifadelerini kullanarak 14 Ağustos'la ilgili iddiaların avunma ve tehdit mesejı olduğunu dile getirmişti.

 

 

 

 

 

 

 

14 ağustos ne olacak 14 ağustos ne yapılacak 14 ağustos tahminleri melih gökçek 14 ağustos deprem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Prens Philip Yaşamını Yitirdi
Prens Philip Yaşamını Yitirdi