ABD'de Uçak Kazası: 6 Ölü

ABD'de yaşanan uçak kazasında 6 kişi hayatını kaybetti. Virginia eyaletinde gerçekleşen uçak kazasında küçük bir yolcu uçağı henüz nedeni belirlenemeyen bir nedenden ötürü düştü.

ABD'de Uçak Kazası: 6 Ölü
ABD'de Uçak Kazası: 6 Ölü

ABD'de yaşanan uçak kazasında 6 kişi hayatını kaybetti. Virginia eyaletinde gerçekleşen uçak kazasında küçük bir yolcu uçağı henüz nedeni belirlenemeyen bir nedenden ötürü düştü. Kaza sonrası uçakta bulunan 6 yolcunun hayatını kaybettiği öğrenildi.


ABD Yolcu Uçağı Düştü

 

Virginia polisi uçak kazasıyla ilgili bir açıklama yaparak, söz konusu yolcu uçağının Louisville şehrinden kalkış yaptığı, daha sonra Shelbville kendine indiği buradanda tekrar uçuşa geçerek, Shannon havaalanına inmeye çalıştığı iniş esnasında ağaçlara çarptığı ve bu nedenle düştüğü belirtildil. Virginia polisi uçak kazasında uçakta bulunan ABD ve ALman vatandaşı 6 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Uçak kazasıyla ilgili polis soruşturma başlattı.

 

ABD Uçak Kazası

 

ABC7 Haber Editörü uçak kazası haberini ilk duyuran isim oldu. Virginia Eyalet polisi uçak kazasında 6 kişinin öldüğünü açıkladı.

 

abd uçak kazası abd uçak düştü abd virginia uçak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti