Mustafa Boydak'tan Kayyum Açıklaması

Aralarında İstikbal, Bellona gibi büyük markaların bulunduğu Boydak Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak Kayseri 2. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından atanan kayyumlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mustafa Boydak'tan Kayyum Açıklaması
Mustafa Boydak'tan Kayyum Açıklaması

Aralarında İstikbal, Bellona gibi büyük markaların bulunduğu Boydak Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak Kayseri 2. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından atanan kayyumlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Atanan Kayyumların Boydak Holding binasına girmesinin ardından açıklama yapan Mustafa Boydak, Hayırlısı olsun. Biz Türk Adaletine ve Hukuka güveniyoruz. İnşallah arkadaşlar gerekli çalışmaları yaparlar. Şirketleri performans kriterlerine göre yönetirler ifadelerini kullandı.


Mustafa Boydak, atanan kayyumların her türlü incelemleri yapmalarını temenni ederek, bizde böylelikle aklanmış oluruz dedi. Boydak Holding bünyesinde çalışan 14 bin çalışanan ve 60 yıllık geçmişin olduğunu belirten Mustafa Boydak, böyle bir kuruluşun bu duruma düşürülmesi üzücü bir durum ama bizim için bir fırsattır. Bu şirketin bazı gruplarla hiçbir ilişkisinin olmadığının ispatıdır inşallah bu bağın olmadığı ortaya çıkacak ifadelerinde bulundu.


Atanan Kayyum arkadaşlara dört dörtlük bir grubu teslim ettiklerini söyleyen Mustafa Boydak, İnşallah bu şirketi daha da ileriye götürürler. Bu konuda bizde elimizden geleni yaparız dedi. Yukarıda heyet tarafından gerekli bilgilendirmelerin yapıldığını söyleyen Boydak, bu şekilde vedalaşıyoruz hakkımızda daima hayırlısı olsun ifadelerini kullandı.

mustafa boydak açıklaması mustafa boydak kayyum mustafa boydak boydak holding kayyum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef