Ömer Faruk Kavurmacı Kimdir ?

FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan Ömer Faruk Kavurmacı Kimdir ?

Ömer Faruk Kavurmacı Kimdir ?
Ömer Faruk Kavurmacı Kimdir ?

Kadir Topbaş'ın yeğeni olarak bilinen Ömer Faruk Kavurmacı bugün FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alındı. Kadir Topbaş geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Damadının Paralel yapı ile ilgili işleri bıraktığını belirtmişti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş 15 Temmuz darbe girişimi sonrası ölen darbecilerin gömülmesi için Hainler Mezarlığı açarak gündeme gelmişti.

Ömer Faruk Kavurmacı Kimdir ?
 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk öğrenimini Fatih Koleji’nde tamamlamıştır. Yüksek öğreniminin ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yapmıştır. Çalışma hayatına 1996 yılında Aydınlı Grubu bünyesinde bulunan şirketlerde, farklı departmanlarda görev alarak başlayana Ömer Faruk Kavurmacı, Aydınlı Grup içinde toptan satış, muhasebe, ihracat ve finansman bölümlerinde görev yapmıştır. Arkasından Finansman Müdürlüğü ile Bütçe Planlama ve Mali İşler Müdürlüğü yapmıştır.

Bugün Ömer Faruk Kavurmacı, Aydınlı Grup’ta Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Aydınlı Grup, 2500 civarında çalışanı ve 500’den fazla satış noktası ile teksit alanında ülkemizin lider kuruluşlarından biridir. Aynı zamanda dünyaca ünlü moda markaları olan Pierre Cardin, Cacharel ve US Polo Assn. gibi markaların ana lisansörüdür. Hazır giyimde bunca birikimi olan Aydınlı Grup, 2009 yılında Solarkent projesi ile inşaat sektörüne giriş yapmıştır.

ömer faruk kavurmacı kimdir ömer faruk kavurmacı tutuklandı mı ömer faruk kavurmacı nereli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti