Gaziantep Saldırısı İstanbul'da Protesto Edildi

Gaziantep'te Siirtli vatandaşların düğününe düzenlenen bombalı saldırısı sonrası tepkiler gelmeye devam ediyor. İstanbul Taksim'de bir araya gelen grup Gaziantep'te düğüne yönelik saldırıyı protesto etti.

Gaziantep Saldırısı İstanbul'da Protesto Edildi
Gaziantep Saldırısı İstanbul'da Protesto Edildi Serdar

Gaziantep'te Siirtli vatandaşların düğününe düzenlenen bombalı saldırısı sonrası tepkiler gelmeye devam ediyor. İstanbul Taksim'de bir araya gelen grup Gaziantep'te düğüne yönelik saldırıyı protesto etti. Oturma eyleminrde bulunan ve basın açıklaması yapan grub bu saldırının faillerinin biran önce bulunmasını istediklerini belirtti.


Gaziantep'te yaşanan bombalı saldırısı sonucunda 51 vatandaşımız hayatını kaybetti. 17'si ağır olmak üzere 96 kişinin yaralandığı 69 yaralanın tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Bombalı saldırıya yurdun dört bir yanından tepkiler gelmeye devam ediyor. Taksim'de toplanan grup Gaziantep'te sivillere yönelik düzenlenen bombalı saldırıyı sert bir şekilde protesto etti.


Gaziantep Saldırısı İstanbul Taksim'de Protesto Edildi


Basın açıklaması okuyan ve daha sonra oturma eylemi yapan grup olaysız bir şekilde Gaziantep'teki saldırıyı protesto etti.gaziantep saldırısı protesto edildi istanbulda gaziantep saldırısı protesto taksim gaziantep saldırısı protesto istanbul taksim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülten Kışanak ve Fırat Anlı’nın Neden Gözaltına Alındığı Belli Oluyor
Gülten Kışanak ve Fırat Anlı’nın Neden Gözaltına Alındığı Belli Oluyor
Gültan Kışanak Neden Gözaltına Alındı ?
Gültan Kışanak Neden Gözaltına Alındı ?