Mardin Kızıltepe'de Patlama Meydana Geldi

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde şiddetli bir patlama sesi duyuldu. Patlama sesinin ardından çok sayıda ambulans hareket etti. Patlamanın kaynağını basit düzenekli tüple güçlendirilmiş EYP olduğu öğrenildi. Patlama nedeniyle can kaybının olmadığı giden ambulansların geri döndüğü öğrenildi.

Mardin Kızıltepe'de Patlama Meydana Geldi
Mardin Kızıltepe'de Patlama Meydana Geldi

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde şiddetli bir patlama sesi duyuldu. Patlama sesinin ardından çok sayıda ambulans hareket etti. Patlamanın kaynağını basit düzenekli tüple güçlendirilmiş EYP olduğu öğrenildi. Patlama nedeniyle can kaybının olmadığı giden ambulansların ise geri döndüğü öğrenildi.

 

Patlama Kızıltepe ilçe merkezinin birçok noktasından duyuldu.

 

Kızıltepe Patlama

 

Mardin'in Kızıltepe ilçesindeki patlama dunyasır mahallesinde gerçekleşti. Patlamanın dunyasır köprü girişinde gerçekleştiği bilgisi geldi ancak bu bilgi teyit edilemedi.

 

Patlamanın nedeni EYP düzenekli tüpün patlatılması sonucu gerçekleştiği öğrenildi. Olayda can kaybının olmadığı belirtildi. Patlamanın şiddetiyle yakınlarda bulunan vatandaşların korkuya kapıldıkları öğrenildi.Patlamanın basit düzenekli EYP ses bombasından kaynaklandığı patlamada herhangi bir can kaybının olmadığı öğrenildi.

 

 

 

 

son dakika kızıltepe kızıltepe patlama kızıltepe saldırı son dakika kızıltepe haberleri kızıltepe son dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti