YDS Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı YDS giriş belgeleri açıklandı. ÖSYM tarafından 4 Eylül tarihinde sınava girecek adayların YDS Sonbahar Dönemi sınava giriş yerleri ve sınava giriş belgeleri açıklandı.

YDS Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı
YDS Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı YDS giriş belgeleri açıklandı. ÖSYM tarafından adayların YDS Sonbahar Dönemi girecekleri sınav yerleri ve sınava giriş belgeleri açıklandı. ÖSYM tarafından YDS sınavına girecek olan adayların sınava girecekleri bina ve salınların atama işlemleri tamamlanmıştır denildi.


YDS sınavına başvuran adayların sınava girecekleri yerler ÖSYM sistemi üzerinden açıklandı. 4 Eylül tarihinde yapılacak olan YDS sınavında adayların sınava girecekleri bina ve salon numaraları ÖSYM internet sitesi üzerinden erişime açıldı.

 

YDS Giriş Yerleri


Adaylar YDS sınavı giriş yerlerini öğrenmek için "https://www.ais.osym.gov.tr" adresine girerek T.C. Kimlik no ve ÖSYM aday şifreleriyle ÖSYM sistemine giriş yaparak sınavı giriş belgelerini alabilecekler. YDS Sınavı 4 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek.

yds sınavı giriş yerleri yds giriş belgeleri yds yabancı dil sınavı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti