5 Eylül Hakkari Çukurca’da Şehit Olan Askerlerin İsimleri

Hakkari Çukurca’dan acı haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün 7 şehit verdiğimiz Çukurca ilçesinden bu sabah yine kara haberler geldi. Çukurca ilçesi kırsalında PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu. Çatışmada şehit olan askerlerin isimleri de belli oldu.

5 Eylül Hakkari Çukurca’da Şehit Olan Askerlerin İsimleri
5 Eylül Hakkari Çukurca’da Şehit Olan Askerlerin İsimleri Bozo Argeso

Geçen hafta sonu Cumartesi günü PKK ile askerler arasında çıkan çatışmada 7 asker şehit olmuştu. Şehitlerin acı haberi henüz tazeyken bu sabah yine kara haberler geldi.

Hakkari’nin Çukurca ilçesi kırsalında PKK mensuplarına yönelik başlatılan operasyonlarda PKK mensuplarıyla sıcak temas sağlandı. Çıkan şiddetli çatışmada 2 erbaş şehit oldu

Çatışma Hakkari’nin Çukurca ilçesi Çağlayan bölgesi Dağbaşı, Kale ve Seni Tepe mevkiinde bu sabah saatlerinde yaşandı. Sayıları kalabalık olduğu belirtilen bir grup örgüt mensubuyla karşılandıktan sonra çatışma çıktı. Çatışmada alınan ilk bilgilere göre 2 uzman onbaşı şehit oldu. Çatışmanın halen devam ettiği gelen bilgiler arasında.


Çatışmada şehit olan askerlerin isimleri


Piyade Uzman Onbaşı Tolga Akdaş,
Piyade Uzman Onbaşı Serkan Bursalı.


Şehit askerler için Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında cenaze töreni düzenlendikten sonra memleketlerine gönderilecek.

çukurca şehit isimleri çukurcada şehit askerlerin kimlikleri hakkari şehit isimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu