Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı

TV8 Ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye ses yarışması programıyla adeta özdeşleşen isimlerden ünlü sanatçı Ebru Gündeş, hayranlarını yasa boğdu. O ses Türkiye hayranları bu haberle adeta şoka girdi. Gündeş, O Ses Türkiye’den ayrılacağını söyledi.

Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı
Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı Anahaberim

Ünlü ses sanatçısı Gündeş, “ Acun Ilıcalı ile görüştüm, izin istedim” ifadelerini kullanarak yarışma programı jüri üyeliğinden ayrıldığını açıkladı.


Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’den ayrılışını şu şekilde açıkladı “O Ses Türkiye’de 3 yıldır büyük sevinç, heyecan ve keyifle jüri üyeliğini yapıyorum. Bu yıl ise jüri koltuğundan bulunmayacağımı belirtmekten üzüntü duyuyorum. Bu hayatta herkes başına ne gelirse gelsin, sağlık sorunu olmadığı takdirde hayatına ve çalışmasına devam eder. Ben de bu konuda elimden geleni yapmaktayım” ifadelerini kullanıp ayrılma nedenini şu sözlerle duyurdu.


 
“O Ses Türkiye’de kocaman bir kadro bulunuyor. Ben li veya bensiz bir şekilde işler yürüyor. İçerisinde bulunduğum durumdan dolayı ara vermek zorundayım. Acun Ilıcalı’dan izin istedim. O da beni anlayışla karşıladı. “

ebru gündeş ebru gündeş neden ayrıldı ebru gündeş o ses türkiye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti