Nazmiye Çam’ı Kim Öldürdü?

Türkiye’de en çok konuşulan cinayet olaylarından Nazmiye Çam’ın cinayet olayı çözüldü mü? ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında en çok dikkatleri üzerinde toplayan Nazmiye Çam’ın cinayet olayı halen konuşuluyor. Peki Nazmiye Çam’ı kim neden öldürdü? İşte merak edilen soruların cevabı.

Nazmiye Çam’ı Kim Öldürdü?
Nazmiye Çam’ı Kim Öldürdü? Bozo Argeso

Sosyal Paylaşım siteleri başta olmak üzere birçok platformda Nazmiye Çam’ın cinayeti konuşuluyor. Özellikle mikroblog sitesi twitter’da  gündem olan Nazmiye Çam cinayet olayı, halen çözülmüş değil. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, her ne kadar “cinayetin çözülmesine ramak kaldı” demesine rağmen cinayetin çözülmesi epey zor gibi görünüyor.


İşte Nazmiye Çam Cinayeti Hakkında Bilgiler


Türkiye’de en çok konuşulan bu cinayet olayı 2009 yılında işlendi. O dönem 3. Sayfa haberi olarak gündemdeki yerini almıştı. Cinayetin karmaşıklığı ve cinayet zanlısının ortaya çıkmaması nedeniyle iki aile birbirlerini suçlamış ve cinayet olayı Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına gelmişti.
Cinayet olayı çözülmemiş, aile bireylerinden bazıları tutuklanmış, bazıları da tutuksuz yargılanmıştı. Cinayetin dava dosyası tekrardan açılıp Çam ailesi Tatlı Sert’e başvuruda bulunmuştu.


Cinayet olayı Müge Anlı’nın ustalığı karşısında da çözülmedi, aile bireylerinin tuhaf ve karmaşık davranışları cinayeti bir hayli çözülemeyen cinayet olaylarına eklemiş oldu.


Nazmiye Çam’ın cinayeti olayındaki son durum ise şöyle;


Bu sezonda Müge Anlı’nın Tatlı Sert programında en çok merak edilen Nazmiye Çam’ın cinayeti çözüldü mü konusu oldu. Bazı sosyal paylaşım sitelerinde çarpıcı iddialar yer alsa da henüz cinayet olayı çözülmüş değil.

Olaya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı dahil oldu. Yargıtay’ca yapılan çalışmalar neticesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, aile fertlerinin son derece büyük cezalarla cezalandırılması öngörülüyor.


Bakanlık ömür boyu hapis+7 yıl hapis cezası ile yargılanmalarını talep ediyor.
Aile fertlerinden hiç kimse bu cinayeti üzerine almıyor. Bugün yayınlanan Tatlı Sert’te yine Nazmiye Çam’ın cinayet olayında bir değişiklik olmadı.

Nazmiye Çam Cinayeti İle İlgili Twitter'da Konuşulanlar


 


nazmiye çamı kim öldürdü nazmiye çam katili nazmiye çam cinayeti son durum nazmiye çam neden öldürüldü nazmiye çam twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu