Ünlü Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk Attan Düştü: Çağdaş Onur Öztürk’ün Son Durumu

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alması beklenilen usta oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, at biniciliği eğitimi sırasında attan düşerek ağır yaralandı. Ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olmadığı öğrenildi.

Ünlü Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk Attan Düştü: Çağdaş Onur Öztürk’ün Son Durumu
Ünlü Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk Attan Düştü: Çağdaş Onur Öztürk’ün Son Durumu Bozo Argeso

Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul’un oyuncu kadrosuna dahil olan ünlü dizi oyuncusu Çağdaş Onur Öztürk binicilik eğitimi gördüğü sırada attan düştü. Sert şekilde düşen oyuncunun elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldı.


Öztürk, attan düştükten sonra  hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun kötü olduğu ve acısını hissetmemesi içinde uyutulduğu öğrenildi.Usta oyuncunun Şile yakınlarındaki bir binicilik tesisindeki çalışması sırasında atın mıcırlı alanda hızlanması sonucu düştüğü ve ağır yaralandığı belirtildi.Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?


16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’ta dünyaya geldi. Okul hayatı boyunca tiyatro eğitimini alıp oyunlarda yerini aldı. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde eğitim gördüğü sırada da tiyatroyla ilgilendi. Üniversite eğitimini aldıktan sonra askerliğini kısa dönem yapıp bir ilaç firmasında çalıştı.


Daha sonra ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olup 2008’de Gazi isimli dizide rol aldı.
Sakarya Fırat, Kuzey Güney gibi ünlü dizilerde rol alan usta oyuncu, çok sayıda sinema filminde de rol almıştır.

çağdaş onur öztürk çağdaş onur öztürk attan düştü çağdaş onur öztürk sağlık durumu çağdaş onur öztürk son durumu çağdaş onur öztürk kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu