Doçent Doktor Osman Nuri Darcan ABD’de Öldürüldü

Boğaziçi Üniversitesi akademisyeni Doçent Doktor Osman Nuri Darcan Amerika Birleşik Devletlerinde gittiği balayında gaspçıların hedefi oldu. Usta akademisyen Darcan, gaspçılar tarafından öldürüldü.

Doçent Doktor Osman Nuri Darcan ABD’de Öldürüldü
Doçent Doktor Osman Nuri Darcan ABD’de Öldürüldü Bozo Argeso

Boğaziçili Akademisyen Doçent Doktor Osman Nuri Darcan, yeni evlendiği eşi ile ABD’ye balayına gitti. Darcan, yeni evlendiği eşinin gözleri önünde gaspçılar tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

 

52 yaşındaki Doçent Doktor Osman Nuri Darcan, yine akademisyen olan 44 yaşındaki Kıvılcım Diker’le 27 Ağustos akşamı hayatını birleştirdi. Ardından da balayı için eşi ile birlikte ABD’nin Orlando kentine gitti. Doktor Darcan, eşinin çantasını almaya çalışan gaspçıya direndi. O sırada tabancasına sarılan soyguncu Darcan’ı kurşun yağmuruna tutarak katletti.

 

Boğaziçili akademisyenler, “Acımız çok büyük, yeri doldurulamaz bir akademisyendi” ifadelerini kullanarak acılarını dile getirdi. Üniversitedeki odasının kapısı da en sevdiği beyaz çiçeklerle süslendi.


Osman Nuri Darcan Kimdir?

ABD'de katledilen Doçent Doktor Osman Nuri Darcan, 2008 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde Doçent Doktor olarak görev yapmaktaydı.


Boğaziçi Üniversitesinde görevli akademisyenler, öğrencileri ve çevresi tarafından çokça sevilen bir akademisyen olduğu öğrenildi.osman nuri darcan osman nuri darcan kimdir osman nuri darcan amerikada öldürüldü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu