Bodrum Masalı Hilmi Cem İntepe Kimdir?

8 Eylül reyting sonuçlarında ilk sırada yer alan Kanal D’nin dizisi Bodrum Masal’ında Kelebek rolüyle herkesin sevgisini kazanan Hilmi Cem İntepe, kimdir, nerelidir?

Bodrum Masalı Hilmi Cem İntepe Kimdir?
Bodrum Masalı Hilmi Cem İntepe Kimdir? Anahaberim

Bu yaz sezonunda Kanal D’de yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran Bodrum Masalı’nın Kelebeği  Hilmi Cem İntepe, dizinin en çok sevilen karakteri olarak görülüyor. Özellikle sosyal medyada dizinin hayranları Hilmi Cem İntepe’yi beğendiklerini yaptıkları  paylaşımlarla gösteriyor.


Hilmi Cem İntepe Kimdir, nerelidir?


19 Mayıs 1992 yılında Muğla’nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan İntepe, şu an 24 yaşındadır. Ünlü oyuncu 18 yaşına kadar Bodrum ilçesi Güvercinlik mahallesinde yaşadı.  17 yaşında Latin Danslarına yazıldı ve çok kez Türkiye Şampiyonu oldu.TV8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasına dans gösterisiyle katılan İntepe 2013 yılındaki Survivor yarışmasında birinci oldu ve daha sonrasında da Survivor All Star'a katıldı.


Hilmi Cem İntepe, 1992'de Muğla'nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. 18 yaşına kadar Bodrum'un Güvercinlik mahallesinde yaşadı. 17 yaşında latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıktı. 2013'te Survivor yarışmasına katıldı ve yarışmadan birincilikle ayrıldı. Daha sonra ise Survivor All Star'a da katıldı.


Çok sayıda ünlü dizi ve sinema filminde rol alan Hilmi Cem İntepe, son olarak Bodrum Masalı’nda Kelebek rolüyle rol almaktadır.

 


hilmi cem intepe hilmi cem intepe kimdir hilmi cem intepe nerelidir hilmi cem intepe kelebek hilmi cem intepe bodrum masalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Prens Philip Yaşamını Yitirdi
Prens Philip Yaşamını Yitirdi