11 Eylül Güneydoğu’da İnternet Bağlantısı Neden Kesildi?

Bu sabah saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar 3G 4.5G ve sabit hatlar dahil olmak üzere internet bağlantısı kesildi. Güneydoğu illerinde İnternet Bağlantısının bağlantının ise neden kesildiği merak konusu oldu.

11 Eylül Güneydoğu’da İnternet Bağlantısı Neden Kesildi?
11 Eylül Güneydoğu’da İnternet Bağlantısı Neden Kesildi? Anahaberim

Türkiye bugün 28 belediyeye kayyum atanması haberleri ile uyandı. Televizyon kanallarını açan bölge halkı, 24 PKK-KCK bağlantılı belediyeye kayyum atandığını son dakika haberlerinde öğrendi. Televizyon kanallarında bu haberleri öğrenen vatandaşlar, haberleri öğrenmek için internette bakmaya çalıştı, ancak internet bağlantısının kesik olması nedeniyle interneti kullanmadı.


Bu sabah erken saatlerde 24 DBP’li belediyeye kayyum atanması ve belediyelere el koyulması ile birlikte bölge genelinde internet bağlantısının kesik olması dikkatlerden kaçmadı. Vatandaşlar 3G, 4.5G ve sabit hatlardaki internet bağlantısının belediyelere kayyum atanmasına bağlıyor.

Sabahın erken saatlerinden itibaren başta Batman ili olmak üzere birçok ilde internet sağlayıcıları hizmet vermedi. GSM servis sağlaycıları ve sabit hatlar telefon hizmetini verip hizmeti aksatmadı.

İnternet bağlantısının kesilmesi halen merak konusu olurken, Şu an sabit hatlarda internet bağlantısı hizmeti verilmektedir.


doğuda internet neden kesildi güneydoğuda internet niye kesildi batmanda internet neden kesildi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti