Miss Turkey Guzeli Ecem Uzgör kimdir?

En iyi model yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Ecem Uzgör kimdir, nerelidir?

Miss Turkey Guzeli Ecem Uzgör kimdir?
Miss Turkey Guzeli Ecem Uzgör kimdir? Anahaberim

Sosyal paylaşım sitesi twitter’da yaklaşık 1 saattir konuşulan isim Ecem Uzgör oldu. Uzgör’ün ülkemizi en iyi model yarışmasında temsil etti.


Peki Ecem Uzgör Kimdir?


177 cm boyuyla ve muhteşem vücuduyla herkesi kendisine hayran bıraktıran güzel model Uzgör, 1991 yılında doğdu. 25 yaşında olan güzel model 26 Ağustos’da Almanya’da 40 ülkenin katıldığı model yarışmasında ülkemizi temsil etti, ancak derece alamadı. Güzel manken Uzgör, ülkemizi temsil etmekten mutluluk ve sevinç duyduğunu da dile getirdi.


İngiltere’nin başkenti Londra’da İngilizce dili eğitimi ve İspanyolca dili eğitimini aldı. Manken ve modelliğinin yanı sıra şarkıcı ve oyuncu olarak da çalıştı.
Londra’ya geldiğinde şarkıcı olarak büyük konserler vermeyi planladığını ancak bazı tavsiyeler üzerine modelliği seçtiğini söyledi.Güzel model, Londra’da London Fashion Week, Pakistan Fashion Week, Essex Fashion Week ve  Harrods Catwalk Show olmak üzere çok sayıda ünlü defilede modellik yaparak herkesin sevgisini kazandı.


2008 yılında Miller Music Factory Şarkı yarışmasında yaklaşık 2 bin  kişiden cover kategorisinde 3. Oldu ve Manga’dan 3. ödülü aldı.


2012’de ise Miss Asia Pacific World yarışmasında Türkiye‘yi temsil etti. Demi Lovato´nun Give Your Heart a Break şarkısını seslendirerek En İyi Yetenek seçildi ve ilk 15’e girmeyi başardı.


Başkent Londra’da bir yılı aşkın süre Godspell ve Cinderella Müzikalinde  rol alıp şarkı söyledi.

Yine 2012 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te yapılan Face of Europe da ikinci kez ülkemizi temsil etti.

1 yıl sonra 140 model arasında ilk 5’e girerek Craze markasının yüzü seçildi.


Bunların yanı sıra Miss Globe International yarışmasında İngiltere ve İrlanda için finalist modellerin seçilmesinden sorumlu olup her yıl finalistlerle birlikte uluslararası finalin yapılacağı ülkeye seyahat ediyor.


ecem uzgör kimdir model ecem uzgör
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef