Kurtlar Vadisi Pusu Uğur Pektaş Kimdir?

Türk televizyon ekranlarında yayınlanan en uzun soluklu dizilerden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda yayınlanmasına çok kısa süre kaldı. Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezona sürprizlerle ve yepyeni oyuncularla giriyor. Kurtlar Vadisi’nin yeni sezon oyuncu kadrosuna sürpriz bir oyuncu katılıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun oyuncu kadrosuna dahil olacak oyuncunun Uğur Pektaş olduğu öğrenildi.

Kurtlar Vadisi Pusu Uğur Pektaş Kimdir?
Kurtlar Vadisi Pusu Uğur Pektaş Kimdir? Anahaberim

Dizide Memati rolüyle herkesin gönlünde taht kuran Gürkan Uygun’un diziden ayrılmasının ardından yerini dolduracak oyuncu bir türlü bulunamıyordu. Mematinin boşluğunu doldurmak için diziye dahil olan çok sayıda usta oyuncu yine de bu boşluğu dolduramadı. PANA FİLM, Memati’nin boşluğunu Arka Sokaklar dizisinde rol alan usta oyuncu Uğur Pektaş ile doldurmak için kolları sıvadı. Oyuncu ile yapılan görüşmeler olumlu geçti ve Pektaş, dizide oynamaya karar verdi.


 Uğur Pektaş Kimdir?


Ünlü oyuncu Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kanal D’de yayınlanan Survivor yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuk hayatına başladı. Sırasıyla Kuşdili, Düşler ve Gerçekler ile Arka Sokaklar dizisinde rol aldı.


19 Haziran 2008 yılında güzel oyuncu Gamze Özçelik ile evlendi, bu evliliklerinden Murathan isimli bir çocuğu doğmuştur. Rol aldığı Arka Sokaklar dizisinden eşi ile beraber ayrılmıştır. Dizide rol alan İlker İnanoğlu’nun ayrılmasının ardında diziye tekrardan geri dönmüştür.

Daha sonraları ise İlker İnanoğlu ve eşi de Arka Sokaklarda rol almaya devam etmiştir.


Arka Sokaklar dizisinin en sevilen oyuncusu olan Uğur Pektaş’ın fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu’da rol alacağı son gelen haberler arasında.

uğur pektaş uğur pektaş kurtlar vadisi pusu uğur pektaş kimdir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti