Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e Sahip Çıktı!

Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerle Türkiye'nin gönlünü fetheden, Ünlü Oyuncu - Yönetmen Vasfi Arşan Çelik, Türkiye'yi güzellik yarışmasında temsil eden Ecem Uzgör'e sahip çıktı.

Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e Sahip Çıktı!
Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e Sahip Çıktı! Anahaberim

Son olarak Aşk Laftan Anlamaz'a katılacağını iddia edilen ünlü oyuncu bu iddiaları yalanlamıştı. Yine Son olarak Top Model Miranda Kerr ile çektiği reklam filmiyle gündemde olan Ünlü Oyuncu - Yönetmen Vasfi Arşan Çelik, İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Türk model Ecem Uzgör, Almanya’nın Bremen kentinde 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Top Model of the World’de Türkiye’yi temsil etmesiyle sosyal medyanın gündemine oturan Ecem Uzgör'e yapılan acımasız eleştirilere sert şekilde tepki gösterdi.


 

 

Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan sosyal medya hesabından Ecem Uzgör için '' Bu kadarda olmaz, Bu kadar acımasız olmayın, Her şeyden önce ülkemizi temsil etmiş - ediyor.. Neden bu tarafından düşünmüyorsunuz. Müslümanız, Müslümansınız Allah (c.c) yarattığı her kul güzeldir. Ecem Uzgör'ü kötülemek şevkini kırmak için malesef klavye delikanlıları iş başında yapmayın.. Yazıktır Günahtır '' Bu sözlerle Ecem Uzgör sahip çıkan ünlü oyuncu Vasfi Arşan Çelik gelen tepkiler karşısında, "Ne söylerseniz söyleyin bu benim düşünce ve görüşlerim" diyerek söylediklerin arkasında durdu.Vasfi Arşan Çelik Ecem Uzgör Vasfi Arşan Çelik kimdir Vasfi Arşan Çelik instagram Vasfi Arşan Çelik Ecem Uzgör Türk model Ecem Uzgör Top Model of the World Top Model of the World ecem uzgör
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Prens Philip Yaşamını Yitirdi
Prens Philip Yaşamını Yitirdi