Kırgın Çiçekler 2016 Sezonu Hangi Gün Saat Kaçta?

Kırgın Çiçekler yeni sezonun başlamasına ramak kaldı. Peki yeni sezonda Kırgın çiçekler ne zaman saat kaçta ve hangi gün başlıyor.

Kırgın Çiçekler 2016 Sezonu Hangi Gün Saat Kaçta?
Kırgın Çiçekler 2016 Sezonu Hangi Gün Saat Kaçta? Anahaberim

ATV ekranlarının vazgeçilmez fenomen dizisi Kırgın Çiçekler’in yeni sezonda ne zaman saat kaçta ve hangi gün yayınlanacağı nihayet belli oldu. Dizinin mikro blog sitesi twitter hesabında Kırgın Çiçekler yeni sezon bilgileri paylaşıldı.


 

Başrollerinde Özgür Çevik (Toprak), İpek Karapınar (Feride), Biran Damla Yılmaz (Eylül), Gökçe Akyıldız (Songül ), Hazar Motan (Cemre), Çağla Irmak (Kader) ve Aleyna Solaker’in  (Meral) rol aldığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler’in yeni sezonda yayınlamasına sadece 2 gün kaldı.

 

Yeni sezonda dizinin ne zaman saat kaçta ve hangi gün yayınlanacağı hususunda dizinin twitter resmi hesabında bilgi paylaşıldı. Dizinin twitter hesabında “Hasret bitiyor! #KırgınÇiçekler imizle buluşmaya son 2 gün” paylaşımı yapıldı.

 

Peki 2016 Yeni sezonda Kırgın Çiçekler’de Neler Olacak?

-Yeni sezonda dizinin kadrosuna Almila Ada’nın dahil olacağı konuşuluyor.

-Kader’in annesi ile arasının düzeleceği yönünde iddialar var.

-Nazan Eylül’ü yayına almayı düşünüyor iddiası.

 

Bunlar şu an sadece iddia. Dizinin detaylarını ve yeni sezonda neler olacağını 19 Eylül Pazartesi saat 20:00’de  ATV ekranlarında yayınlanacak Kırgın Çiçekler yeni bölümde öğrenebilirsiniz.


kırgın çiçekler ne zaman kırgın çiçekler saat kaçta kırgın çiçekler hangi gün kırgın çiçekler 2016 neler olacak kırgın çiçekler yeni sezon neler olacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti