Karanlığın 50 Tonu Film Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı

Geçtiğimiz yıl vizyona giren en tartışmalı filmlerden biri olan ve gişede hasılat rekoru kıran Grinin Elli Tonu filminin devam filmi olan Karanlığın 50 Tonu Filminin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz izlenme rekoru kırdı. Film bir günde 115 milyon civarında tıklandı.

Karanlığın 50 Tonu Film Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı
Karanlığın 50 Tonu Film Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı Anahaberim

Şu ana kadar izlenme rekorunu elinde bulunduran Yıldız Savaşları’nın (Star Wars) izlenme rekorunu Fifty Shades of Grey'in (Grinin Elli Tonu) devam filmi 'Fifty Shades Darker' Karanlığın 50 Tonu geçti.Usta oyuncular Jamie Dornan , Dakota Johnson , Jennifer Ehle , Rita Ora ve  Marcia Gay Hardenf’ın rol aldığı Grinin 50 Tonu isimli Dram ve Romantik türündeki şehvet dolu filmin devamı Fifty Shades Darker filmi bir günde 115 milyon kez tıklandı.Grinin 50 Tonu filminin devam filminin fragmanının yayınlandığını öğrenenler arama motorları başta olmak üzere video paylaşım sitelerinde  Karanlığın 50 Tonu izle şeklinde arayıp film fragmanını izledi. 24 saatte Karanlığın 50 Tonu film fragmanı izlenmesi tam 115 milyon kez oldu. Bu rekor daha önce Star Wars’a aitti. Yıldız Savaşları filmi 112 milyon kez ilenerek sinema tarihinin izlenme rekorunu elinde bulundurmuştu.


Karanlığın 50 Tonu Filmi Özeti

Şehvet dolu sahneler içeren Karanlığın 50 Tonu filminde Anastasia Steele ve Christian Grey'in yaşamında çok değişiyor. Christian Grey'in yaşamındaki çok sayıda sır da ortaya çıkıyor.


Karanlığın 50 Tonu Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?


Usta romancı E. L. James'in bestseller romanından sinemaya uyarlanan Fifty Shades of Grey (Grinin Elli Tonu) isimli filmin devamı olan Fifty Shades Darker (Karanlığın Elli Tonu) filminin ne zaman vizyona gireceği de belli oldu. Filmin 10 Şubat 2017'de vizyona gireceği öğrenildi.


karanlığın 50 tonu filmi izle karanlığın 50 tonu film fragmanı izle karanlığın 50 tonu film özeti karanlığın 50 tonu film oyuncuları karanlığın 50 tonu ne zaman vizyona giriyor karanlığın 50 tonu vizyon tarihi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti