Redhack Berat Albayrak’ın Maillerini Yayınladı mı?

Redhack, ele geçirdiği Enerji Bakanı Berat Albyarak'ın emaillerini yayınladı mı? İşte haberin detayları.

Redhack Berat Albayrak’ın Maillerini Yayınladı mı?
Redhack Berat Albayrak’ın Maillerini Yayınladı mı? Anahaberim

Kızıl Hacker’lar olarak bilinen ve geçtiğimiz yıllarda çok sayıda Hack olayına adları karışan RedHack üyeleri, sosyal medya twitter hesaplarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın kişisel Gmail, Yahoo mail ve iCloud hesaplarını hacklediklerini duyurdu.

 

Kızıl Hacker’lar OHAL ilanı ile birlikte Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Solcu Muhaliflerin serbest bırakılmaması halinde Bakan Albayrak’ın bütün maillerini yayınlayacaklarını da paylaştı.

 

Bakan Albayrak’ın mail hesaplarını ele geçiren Kızıl Hacker üyeleri, tutuklanan HDP Eş Genel Başkanı Alp Altınörs ve Özgür Gündem danışma kurulu üyesi Aslı Erdoğan başta olmak üzere tutuklu solcu muhaliflerin 26 Eylül 2016 tarihine kadar serbest bırakılmadığı takdirde Enerji Bakanı’nın 20 GB’lık email arşivini kamuoyuyla paylaşacakları tehdidinde bulundu.

 

Hacker’lar, durumun ciddiyetine dikkat çekmek için 7 Haziran 2015 genel seçimler öncesi Ak Parti vekillerinin değerlendirildiği bir emaili de paylaştı.

İşte Redhack'in Paylaştığı Tweetler

redhack berat albayrak emailleri berat albayrak emailleri redhack twitter
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti