Rüzgarın Kalbi Dizisi Reyting Rekoru Kırdı

Fox Tv’de yayınlanan sezonun en iddialı dizilerinden Rüzgarın Kalbi dizisi, reyting sıralamalarında birinci oldu. Fenomen dizi Rüzgarın Kalbi’nin yeni bölümü ATV’nin reyting rekortmeni Kertenkele’yi geçtiği açıklandı.

Rüzgarın Kalbi Dizisi Reyting Rekoru Kırdı
Rüzgarın Kalbi Dizisi Reyting Rekoru Kırdı Anahaberim

24 Eylül Cumartesi akşamının reyting sonuçları herkesi şaşırttı. Zira Fox TV’de yayınlanan Rüzgarın Kalbi Dizisi reyting rekortmenlerini bile geride bırakarak reyting sıralamalarında birinci oldu.

Bittiği yerde başlayan bir aşk hikayesi sloganıyla bu sezon Fox Tv’de yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisinin hikayesi, konusu ve özeti ise şöyle;

Her şeyi olan bir adamın yaşamında yolunda gitmeyen şeyler oluyor. Tam her şey bitti derken, yaşamındaki güneş tekrardan doğuyor. İşte Rüzgarın Kalbi Dizisi hikayesi burada başlıyor.

Dizi Filmevi Yapım şirketi yapımı olup, yapımcısı da Erol Demir’dir. Usta yönetmen Filiz Gülmez Pakman’ın  imzasını taşıyan muhteşem oyuncu kadrosu ile Rüzgarın Kalbi dizisi sizleri bambaşka bir aşk alemine götürüyor.


Dizide usta oyuncular Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal’ın Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman, Batuhan Begimgil, Funda Şirinkal, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Müge Akyamaç, Mehmetcan Mincinozlu, Seçil Buket Akıncı, Özlem Mahmutoğlu, Zeynep Elçin, Erdi Bolat, Doğu Alpan ve Mert Asker gibi çok sayıda ünlü oyuncu rol alıyor.


Dizinin başrollerini ise Burak Serdar Şanal ve  Deniz Baysal paylaşıyor. Cumartesi akşamları Fox Tv’de ekrana gelen dizi yayınlandığı her bölümde reytinglerde iyi sıralarda yer alıyor.


İşte 24 Eylül Cumartesi reyting sıralaması24 eylül cumartesi reyting sıralaması rüzgarın kalbi reyting sonuçları rüzgarın kalbi konusu rüzgarın kalbi hikayesi rüzgarın kalbi özeti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef