Ben Bilmem Eşim Bilir 57. Bölümde Neler Oldu-27 Eylül Salı

Kanal D ekranlarında yayınlanan en çok izlenen yarışma programlarından Ben Bilmem Eşim Bilir 57’inci bölümle bugün saat 16:15’te izleyicileriyle buluştu. Ben Bilmem Eşim Bilir evi her zamanki gibi neşeli başladı. İşte Ben Bilmem Eşim Bilir 57 Bölüm özeti.

Ben Bilmem Eşim Bilir 57. Bölümde Neler Oldu-27 Eylül Salı
Ben Bilmem Eşim Bilir 57. Bölümde Neler Oldu-27 Eylül Salı Anahaberim

Ufuk Özkan ve Şule Zeybek'in sunduğu ekranların en sevilen ve en çok takip edilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, yayınlandığı her yeni bölümü ve eğlenceli içeriğiyle herkesi eğlendirmeye devam ediyor.


Oyunun sunucusu Şule Zeybek, çiftlere oyunun adını söyleyip bu oyunu kazananların oyun sonunda finalde yarışacağını söyledi.


Oyunda Merve ile Caner, Nazan ile Uğur çifti karşı karşıya geldi. Raketlerle topu kovaya koymaya çalışan çiftlerden Merve ile Caner kazandı. Böylece Merve ile Caner günün finalini oynamaya hak kazandı.


Final Bileti için Merve- Caner çifti ile finalde yarışmak için çiftler arasında finalistlerin seçilmesi için Sulu Voleybol oyunu oynandı.


Sulu Voleybol oyununda ilk karşılaşma Filiz-Hacı ile Sevtap-Burak çifti arasında oldu. Karşılaşmayı Sevtap-Burak çifti kazandı.2. karşılaşma Duygu-Armağan ile Merve-Caner çifti arasında oynandı. Karşılaşmayı 10-3 olarak Merve-Caner çifti kazandı.


3. karşılaşma Esra-Kayhan ile Nazan-Uğur çifti arasında oynandı. Karşılaşma kıran kırana bir mücadele ile sürdü.Nazan-Uğur çifti karşılaşmayı 10-7 kazandı.


Ancak oyunun kuralına göre rakibine en çok fark atanlar finale kalacaklar. Bu nedenle finale Caner-Merve Sevtap Burak çifti kaldı.


 

 

 

Çiftler arasında kıran kırana bir mücadele oldu. Karşılaşmayı Caner-Merve çifti kazandı. Böylece finale gerek kalmadan final bileti Caner-Merve çiftinin oldu.  

Caner-Merve çiftinin ise programda yükselişi devam ediyor.


ben bilmem eşim bilir ben bilmem eşim bilir 27 eylül ben bilmem eşim bilir kim kazandı ben bilmem eşim bilir final
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef