İçerde Dizisi Reyting Rekoru Kırdı: İçerde Hangi Kanalda, Saat Kaçta ve Hangi Gün

Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi yeni Bölümüyle hayranlarıyla buluştu. Dizi sadece reyting sıralamasında değil, sosyal medya siteleri twitter ve facebook’ta da gündem oldu.

İçerde Dizisi Reyting Rekoru Kırdı: İçerde Hangi Kanalda, Saat Kaçta ve Hangi Gün
İçerde Dizisi Reyting Rekoru Kırdı: İçerde Hangi Kanalda, Saat Kaçta ve Hangi Gün Bozo Argeso

Yeni sezonda yeni dizi olarak Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan İçerde dizisinin 26 Eylül Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümü AB ve ABC1 kategorilerinde reytinlerde 1. Sırada yer aldı.

Sadece reytinglerde değil twitter’da da Türkiye gündeminde 11 saate yakın dünya gündeminde de 4 saati aşkın süre kaldı.Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Nihal Koldaş ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı İçerde Dizisinin konusu, özeti ve hikayesi ise şöyle;


Ay Yapım Kerem Çatay tarafından yapılan, usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın imzasını taşıyan Ertan Kurtulan, Toprak Karaoğlu’nun kaleme aldığı fenomen dizi İçerde’nin gizemi herkesi ekrana kilitledi.


Birbirinden habersiz iki kardeşten biri polis içerisinde biri de mafyanın içerisindedir. Sarp (Çağatay Ulusoy ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından bihaber birbirlerine rakip olmuşlardır. Sarp, Organize ve Kaçakçılık Şubesi Müdürü Yusuf tarafından polis akademisinden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır.  Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp, hiç bilmediği ve zorlu bir hayata atılır. Bu yeni yaşamda ise Sarp’ın rakibi Akademinin en sevilen öğrencisi Mert olacaktır.


İçerde Dizisi Saat Kaçta, Hangi Kanalda ve Hangi Gün?


Herkesi ekrana kilitleyen İçerde dizisi her Pazartesi saat 20:00’de Show Tv ekranlarında, sakın kaçırmayın…

içerde dizisi içerde dizisi hangi kanalda içerde dizisi hangi gün içerde dizisi saat kaçta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu