İstanbul Kozyatağı Metro İstasyonu'nda İntihar Olayı

İstanbul Metrosunda intihar dehşeti olayı yaşandı. Durakta bekleyen bir kadın, durağa yanaşan metronun önüne atlayarak intihar etti.

İstanbul Kozyatağı Metro İstasyonu'nda İntihar Olayı
İstanbul Kozyatağı Metro İstasyonu'nda İntihar Olayı Bozo Argeso

İntihar olayı, İstanbul Kadıköy-Kartal metro hattı Kozyatağı Metro İstasyonu'nda yaşandı. Metro durağında bekleyen Nihayet Kalkan isimli kadın, durağa yanaşmakta olan metronun önüne atlayarak intihar etti. Duraktaki yolcuların olayı bildirmesi üzerine metro durağına çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri metronun altında kalan kadını kurtarmak için çalışmalara başladı.Metroda İntihar olayı nedeniyle Kadıköy-Kartal seferleri yönünde tek taraflı olarak durduruldu.
Geçtiğimiz günlerde de İstanbul Metrosu Osmanbey Durağında bir şahıs hareket halindeki metronun önüne atlamış ve feci şekilde yaralanmıştı.

 

İntihar eden kadının metronun önüne atladığı görüntüler güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.istanbul metrosu intihar kadıköy metro intihar kartal metro intihar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırrı Süreyya: Siyaseti Bırakıyorum!
Sırrı Süreyya: Siyaseti Bırakıyorum!
2500 Polis Alımı Başvuru Şartları ve Başvuru Zamanı
2500 Polis Alımı Başvuru Şartları ve Başvuru Zamanı