İçerde Dizisi Minik (Seyithan Özdemir) Kimdir?

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde’nin Minik karakterini canlandıran Seyithan Özdemir (Minik) kimdir, nerelidir?

İçerde Dizisi Minik (Seyithan Özdemir) Kimdir?
İçerde Dizisi Minik (Seyithan Özdemir) Kimdir? Anahaberim

Başrollerinde usta oyuncu Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli başta olmak üzere  Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Nihal Koldaş ve Rıza Kocaoğlu’nun rol aldığı İçerde dizisi reytinglerde rekor kırmaya devam ediyor.


Dizide en çok göze çarpan karakterlerden biri de uzun boyu ve heybetiyle Minik karakterini canlandıran Seyithan Özdemir oldu. Dizi de hemen hemen hiç konuşmayan Minik karakterini canlandıran Seyithan Özdemir’in kim olduğu ise merak konusu oldu.


Seyithan Özdemir Kimdir?


Dizi oyuncusu olmadan önce sanatçılara korumalık yaparak geçimini sağlayan Özdemir Muş doğumludur. Çiftçi olan  bir anne ile babanın 8 çocuğundan  en küçüğüdür. Yaklaşık olarak 6 yıldır İstanbul’da yaşayan Seyithan Özdemir, İstanbul’daki birçok gece kulüplerinde, konserlerde sanatçılara ve ara ara işadamlarına korumalık yaptığı öğrenildi.


2,05 m boyuyla dizideki en ilginç karakterdeki biri olarak İçerde dizisinin hayranları tarafından en çok beğenilen karakterlerden biri oldu.
.

minik kimdir içerde minik kimdir seyithan özdemir kimdir seyithan özdemir nerelidir minik nerelidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti