Son Dakika! İstanbul Yenibosna’da Karakola Bombalı Saldırıda Şiddetli Patlama

İstanbul Yenibosna Semtinde polis karakolu yakınında bombalı motosikletle saldırı yapıldı. Yapılan saldırıda alınan ilk bilgilere göre 1’i ağır olmak üzere 5 kişinin yaralandığı yönünde bilgiler var.

Son Dakika! İstanbul Yenibosna’da Karakola Bombalı Saldırıda Şiddetli Patlama
Son Dakika! İstanbul Yenibosna’da Karakola Bombalı Saldırıda Şiddetli Patlama Anahaberim

İstanbul’un Bahçelievler İlçesi Yenibosna semti ile Şirinevler semti arasındaki bölgede bulunan polis karakoluna yönelik motosiklet ile bombalı saldırı düzenlendi.


Saat 15:55 sıralarında 75. Yıl Polis Karakoluna yönelik yapılan saldırıda 1’i ağır 5 kişi yaralandı. Yapılan saldırının bomba yüklü motosikletle yapıldığı belirtildi.Patlamanın etkisiyle çevrede bulunan bina ve işyerlerinde maddi hasar meydana geldi. Polis ekipleri, ikinci bir patlamanın yaşanması olasılığına karşılık vatandaşları olay yerinden uzaklaştırıyor.

 

Patlamanın kim ve ya kimler tarafından gerçekleştirildiği hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

 

Olay şöyle meydana geldi: 75. Yıl Polis Merkezinin yakınına gelen motosikletli şahıs, motosikleti bıraktıktan sonra olay yerinden hızla uzaklaştı ve ardından da patlama meydana meydana geldi.

 

Halen ambulanslar olay yerine girmeye çalışıyor. Ayrıca motosikleti bırakıp kaçan kasklı ve kırmızı montlu saldırganın yakalanması için polis ekipleri her yeri didik didik arıyor.

 

İstanbul Valiliğinin patlama ile ilgili yaptığı son açıklamaya göre 10 kişi yaralandı, yaralananlar da ambulanslarla hastaneye kaldırılıyor.

yenibosna patlama şirinevler patlama istanbul patlama motosiklet patlama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti