2016 Sezonu Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda? Saat Kaçta? Ve Hangi Gün?

Yayınlandığı 12 sezon boyunca reyting rekorları kıran fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu yıl yayınlanacak kanalı herkesi şaşırttı.

2016 Sezonu Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda? Saat Kaçta? Ve Hangi Gün?
2016 Sezonu Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda? Saat Kaçta? Ve Hangi Gün? Anahaberim

Her yıl Eylül ayında yeni sezonda ve yepyeni bölümlerle izleyicilerinin karşısında olan fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, bu yıl bir türlü yayınlanacağı kanalını bulamadı. Dizinin hayranları “Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün yayınlanacağı konusunda ise bilgilenemedi.


Eylül ayını geride bırakıp Ekim ayının ilk haftasında olduğumuz bugünlerde de ‘Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak’ bilgisi henüz net bir şekilde belli değil.


Geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizi sezon finaliyle Kanal D ile yollarını ayırmıştı. Türk Televizyon ekranlarında yayınlanan en uzun soluklu dizilerden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 360 TV'de yayınlanacağı iddia ediliyor. Yani şimdilik iddiadan da ibaret.  Konu hakkında  kesin bir bilgi elde yok. Henüz kesin olmayan bilgilere göre dizi yeni sezonda 360 TV ekranlarında olacak ve yeni bölümü de önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

,

İddialara göre de Kurtlar Vadisi Pusu’nun şu ana kadar yayınlanmış bütün bölümleri 10 Ekim’den itibaren 360 TV’de hafta içi her gün izleyicileriyle buluşacak.


Bu konu hakkında henüz PANA Film ve dizinin yetkilileri tarafından bir açıklama yapılmadı

kurtlar vadisi pusu hangi kanalda kurtlar vadisi pusu hangi gün kurtlar vadisi pusu saat kaçta kurtlar vadisi pusu 360 tvde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti