Ben Bilmem Eşim Bilir 65. Bölümde Kim Elendi-7 Ekim 2016

Fenomen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir 65. Bölüm dün Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluştu. Çiftler arasında oynanan oyunların ardından bir çift yarışmaya veda etti.

Ben Bilmem Eşim Bilir 65. Bölümde Kim Elendi-7 Ekim 2016
Ben Bilmem Eşim Bilir 65. Bölümde Kim Elendi-7 Ekim 2016 Anahaberim

Peki Haftanın Finali 65. Bölümde Ben Bilmem Eşim Bilir kim elendi?


Ünlü program sunucusu Şule Zeybek'in yorumuyla çiftlerin sempatik davranışlarıyla ve oynanan birbirinden eğlenceli oyunlarla fenomen olan Ben Bilmem Eşim Bilir’de kim elendi?

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 65. Bölümde veda eden çift kim? İşte herkesin merakla beklediği Ben Bilmem Eşim Bilir 65. Bölüm Özeti.

 


Yine her zamanki gibi hafta içi  saat 16:15’te fenomen program  Kanal D’de  65. Bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Yarışmaya katılan çiftler birbirleriyle kıyasıya ve kıran kırana yarıştı. Yarışmada oynanan oyunların ardından da gün sonunda bir çift veda etti.

 


Dün yayınlanan bölümde çiftler, son final biletini almak için kolları sıvadı. Son final biletini almak için birbirleriyle kıyasıya yarışan çiftler, "Voleybol Manşet" ve "Çivileme" oyununu oynadı.


Oynanan oyunların ardından gün sonunda Ben Bilmem Eşim Bilir’e veda eden çift, Esra-Kayhan çifti oldu.

ben bilmem eşim bilir kim elendi ben bilmem eşim bilir kim veda etti ben bilmem eşim bilir veda eden çift ben bilmem eşim bilir 65. bölüm özeti ben bilmem eşim bilir 65. bölüm kim elendi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı