Kurtlar Vadisi Pusu Bitti mi?

Türk Televizyon ekranlarında yayınlanan en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayın hayatının sona erdiği ileri sürülüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Bitti mi?
Kurtlar Vadisi Pusu Bitti mi? Anahaberim

Uzun süredir Türk kanallarında yayınlanan fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, hakkında şok eden iddia kulislerde dolaşıyor. Söylemezsem Olmaz programının sunuculuğunu yapan Ömür VAROL, Kurtlar Vadisi Pusu’nun sona erdiğini iddia ederek Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda yayınlanmayacağını söyledi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayın hayatının sona erdiği iddiası ise sosyal medyada bomba etkisi yarattı.


Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında 2012 yılında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 159’uncu bölümünde tartışmalı “ERDOĞAN” yazılı mezar taşı masaya yatırılmış ve çok tartışmalı olarak gündeme düşmüştü. Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'nda öyle bir mezar taşının ise olmadığı ortaya çıkmıştı.


15 Ocak 2003 tarihinde bu bir mafya dizisi olarak SHOW TV’de yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi dizisinin devamı olan Kurtlar Vadisi Pusu, 11 sezondan fazladır SHOW TV, ATV ve Kanal D olmak üzere birçok kanalda yayınlandı.

Son olarak da Kanal 360 TV’de yayınlanacağı öne sürülmüştü. Kurtlar Vadisi Pusu’nun sona erip ermeyeceği ise henüz kesinlik kazanmış değil.

kurtlar vadisi pusu kurtlar vadisi pusu bittimi kurtlar vadisi pusu sona erdi kurtlar vadisi pusu neden bitti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti