Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Otoparkında Şiddetli Patlama-25 Ekim

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Otoparkında şiddetli patlama meydana geldi. Meydana gelen patlamada alınan ilk bilgilere göre 10 kişi yaralandı.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Otoparkında Şiddetli Patlama-25 Ekim
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Otoparkında Şiddetli Patlama-25 Ekim Anahaberim

Antalya’daki patlama olayı, Bu sabah saat 08:50 sıralarında Kepez ilçesi Gazi Bulvarında bulunan Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının Otoparkında meydana geldi.  Meydana gelen patlamada ölenlerin olmadığı, 10 kişinin de cam kesiği nedeniyle yaralandığı bildirildi. Patlama nedeniyle otoparkta bulunan çok sayıda araç zarar görürken, patlama sesinin Antalya kent merkezinden de duyulduğu belirtildi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Davut Çetin, patlamayla ilgili yaptığı açıklamada, şu an ciddi bir durumun olmadığını belirtip “Şu an ciddi bir durum yok, birkaç araba hasar gördü ve birkaç personelimiz de hafif yaralandı, patlamanın LPG’li bir araçtan kaynaklanmış olabilir”  ifadelerini kullandı.

Patlamanın nedeni henüz belirlenmezken, polis ekipleri ikinci bir patlama olasılığına karşılık karşı binada arama yaptı.

Antalya Valiliği de patlamanın neden kaynaklandığının henüz tespit edilmediğini ve patlama nedeninin araştırıldığını açıkladı.

 

antalya patlama atso patlama kepezde patlama antalya patlama nedeni antalya patlama olayı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı