Güldür Güldür Ne Zaman Canlı Yayınlanacak?

Show Tv’nin reyting rekortmeni komedi programı Güldür Güldür Show’dan flaş karar. Program yeni sezonda canlı olarak yayınlanacak.

Güldür Güldür Ne Zaman Canlı Yayınlanacak?
Güldür Güldür Ne Zaman Canlı Yayınlanacak? Anahaberim

Türk televizyon ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Güldür Güldür Show yeni sezonda yayınlanmaya başlıyor. Bu hafta Cuma günü (28 Ekim) Show Tv’de izleyenleriyle buluşmaya hazırlanan reyting rekortmeni programın yetkilileri flaş karar aldı.

 Güldür Güldür Show’un banttan değil de canlı olarak yayınlanacağı haberini alan programın hayranları, şimdiden arama motorlarında Güldür Güldür Show izle, Güldür Güldür Show canlı izle, Güldür Güldür canlı izle şeklide aramaya başladı bile.


Posta Gazetesi'nden Mesut Yar, “Haberi benden duyun istedim. Cuma günü yayına girmeye hazırlanan 'Güldür Güldür Show' (Show TV) artık 'canlı' olarak ekrana gelecek” dedi.
Yar, haberinin devamında “Yani programı öyle önceden hazırlanmış ve montajdan geçirilmiş bir banttan değil, dosdoğru sahneden izleyeceğiz...
Bu şekil bir heyecan beni her zaman uyanık tutar, izleyeceğimiz gafların bile ayrı bir tadı olacağını düşünüyorum.
Bu cesarete bravo!" ifadelerini kullandı.
Güldür Güldür Show’un hayranları da programın canlı olarak yayınlanmasını merak içerisinde bekliyor. Fenomen program  yeni sezona 28 Ekim Cuma günü başlayacak.

 

güldür güldür canlı izle güldür güldür show canlı izle güldür güldür show izle güldür güldür yeni sezon izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı