Aleyna Tilki Kimdir, Nerelidir?

Güzel şarkıcı Aleyna Tilki’nin barlarda sahne alması ve Maslak’ta bir gece kulübünde Gay Barda sahne alması herkesin tepkisini çekti. Lakin güzel şarkıcı Aleyna Tilki henüz 16 yaşında.

Aleyna Tilki Kimdir, Nerelidir?
Aleyna Tilki Kimdir, Nerelidir? Anahaberim

ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, Aleyna’nın barlarda ve son olarak Maslak’taki bir Gay Barda sahne almasına fena şekilde kızarak Aleyna’nın ailesini uyardı. Anlı, “Devlet çocuğunuzu sizden alabilir” uyarısında bulunarak 16 yaşındaki bir kızın barlarda ve özellikle Gay Barda sahne almasının ne derece olumsuz bir davranış olduğunu ifade etti.
Müge Anlı, Aleyna’nın barlarda sahne almasının aslında suç olduğunu, ailesinin de bundan sorumlu olduğunu da belirtti.


Peki Aleyna Tilki Kimdir?


2000 yılında doğan Aleyna Tilki’nin memleketi Konya ve  şu an 16 yaşındadır. TV8’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz isimli yarışma programına katılan Tilki, yaşıyla, muhteşem sesiyle ve güzelliğiyle hem jüriyi hem de izleyenleri adeta büyüledi.


Yarışmada Gesi Bağlarını söyleyerek herkesi kendisine hayran bıraktı. Son zamanlarda ise Emrah Karaduman ile yaptığı Cevapsız Çınlama isimli kliple adeta şöhret oldu. Aleyna’nın Cevapsız Çınlama klibi 1 günde 120 bin kez izlendi.

 

Aleyna Tilki-Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama Klibi

aleyna tilki kimdir aleyna tilki nereli aleyna tilki gay bar aleyna tilki kaç yaşında aleyna tilki emrah karaduman cevapsız çınlama Klibi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti