Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ustura Yavuz Kimdir?

ATV’nin reyting rekortmeni Devlet ve Mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar OImaz’ın oyuncu kadrosuna Kurtlar Vadisi Pusu’nun Pusat Çakır’ı da katıldı. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan Pusat Çakır yani Görkem Sevindik’in dizideki rolü Ustura Yavuz oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ustura Yavuz Kimdir?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ustura Yavuz Kimdir? Anahaberim

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik gibi usta oyuncuların rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosu her geçen bölüm daha da zenginleşiyor. Dizinin oyuncu kadrosuna Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu’dan çok sayıda oyuncu transfer oldu ve transfer olmaya da devam ediyor.


Türk televizyon kanallarında uzun süredir yayınlanan fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu’da Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat Çakır rolünü oynayan Görkem Sevindik, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine transfer oldu.


Kurtlar Vadisi Pusu’nun Pusat’ı transfer olduğu dizide Ustura Yavuz oldu. Pusat yeni dizisinde , Meryem Çakırbeyli'nin hapisten yeni çıkan kardeşi Ustura Yavuz’u canlandıracak.
Görkem Sevindik (Ustura Yavuz) Kimdir?

Usta oyuncu Görkem Sevindik 17 Ekim 1986’da Adana’da doğdu.


Adana’da eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a gelerek kurduğu oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başladı.


Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim gören Sevindik, akabinde de Uğur Uludağ’ın tiyatro ekibine katıldı.


Gördüğü tiyatro ve oyunculuk eğitiminin ardından mesleğine başarılı bir şekilde başladı. Sonraları ise PANA FİLM’den Raci Şaşmaz ile tanışır. Şaşmaz, onu Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat Çakır’ı oynamasını teklif eder ve Sevindik’te bu teklifi kabul eder. Böylece Kurtlar Vadisi Pusu’nun Pusat Çakır’ı olarak herkesin sevdiği bir karakter olur.


Geçtiğimiz günlerde de ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine transfer olduğu belirtildi.

 

ustura yavuz ustura yavuz kimdir ustura yavuz nerelidir görkem sevindik pusat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti